Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
60%
wygranych
- 6 wygranych
- 2 remisy
- 2 przegrane
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 1 remis
- 2 przegrane
70%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
09.05.2026
NB I, Women
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
Ferencvarosi TC (w)
11
26
5
25
16
51
W
03.05.2026
Magyar Kupa, Women
Ferencvarosi TC (w)
Mosonmagyarovari KCSE (w)
19
18
15
12
34
30
P
02.05.2026
Magyar Kupa, Women
Gyori Audi ETO KC (w)
Ferencvarosi TC (w)
17
15
15
13
32
28
W
28.04.2026
NB I, Women
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
Ferencvarosi TC (w)
11
16
17
15
28
31
P
25.04.2026
EHF Champions League, Women
Metz Handball (w)
Ferencvarosi TC (w)
18
12
13
16
31
28
R
19.04.2026
EHF Champions League, Women
Ferencvarosi TC (w)
Metz Handball (w)
14
15
17
16
31
31
W
15.04.2026
NB I, Women
Vasas SC (w)
Ferencvarosi TC (w)
10
16
15
20
25
36
W
03.04.2026
NB I, Women
Ferencvarosi TC (w)
Fehervar KC (w)
20
14
15
15
35
29
R
28.03.2026
EHF Champions League, Women
Ferencvarosi TC (w)
BV Borussia Dortmund (w)
12
12
15
15
27
27
W
25.03.2026
NB I, Women
Kozarmisleny SE (w)
Ferencvarosi TC (w)
13
21
13
17
26
38
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
09.05.2026
NB I, Women
Vaci NKSE (w)
Debreceni VSC (w)
9
14
14
19
23
33
P
03.05.2026
Magyar Kupa, Women
Gyori Audi ETO KC (w)
Debreceni VSC (w)
16
14
21
12
37
26
W
02.05.2026
Magyar Kupa, Women
Mosonmagyarovari KCSE (w)
Debreceni VSC (w)
13
17
10
11
23
28
W
25.04.2026
NB I, Women
Kisvarda KK (w)
Debreceni VSC (w)
6
15
13
16
19
31
W
18.04.2026
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Mosonmagyarovari KCSE (w)
19
11
17
12
36
23
W
04.04.2026
NB I, Women
Szombathelyi KKA (w)
Debreceni VSC (w)
11
13
12
15
23
28
R
29.03.2026
EHF Champions League, Women
Odense Handbold (w)
Debreceni VSC (w)
13
16
21
18
34
34
W
25.03.2026
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
NEKA (w)
26
8
20
11
46
19
P
21.03.2026
EHF Champions League, Women
Debreceni VSC (w)
Odense Handbold (w)
13
18
19
19
32
37
W
17.03.2026
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Moyra-Budaors Handball (w)
18
13
19
14
37
27
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
339
Suma goli
331
275
Stracone
265
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
80%
wygranych
- 8 wygranych
- 1 remis
- 1 przegrana
10
ostatnich meczy
- 1 wygrana
- 1 remis
- 8 przegranych
10%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
14.01.2026
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
15
18
14
17
29
35
23.08.2025
Club Friendly Games, W
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
11
15
12
13
23
28
29.03.2025
NB I, Women
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
17
12
24
12
41
24
16.10.2024
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
12
13
14
13
26
26
01.08.2024
Club Friendly Games, W
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
20
15
10
13
30
28
25.05.2024
NB I, Women
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
14
15
19
14
33
29
27.01.2024
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
8
14
13
10
21
24
23.08.2023
Club Friendly Games, W
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
15
13
16
15
31
28
28.07.2023
Club Friendly Games, W
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
19
18
15
15
34
33
02.05.2023
NB I, Women
Debreceni VSC (w)
Ferencvarosi TC (w)
16
14
10
15
26
29
Ferencvarosi TC (w)
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Debreceni VSC (w)
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
310
Suma goli
268
1
Gyori Audi ETO KC (w)
23
22
1
0
857-545
312
45
W
W
W
W
R
2
Ferencvarosi TC (w)
23
21
1
1
807-562
245
43
W
W
W
W
W
3
Debreceni VSC (w)
23
21
0
2
771-533
238
42
W
W
W
W
W
4
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
24
16
2
6
782-634
148
34
P
W
P
W
W
5
Vaci NKSE (w)
23
13
1
9
676-624
52
27
P
W
P
W
P
6
Fehervar KC (w)
23
12
1
10
622-600
22
25
P
W
P
P
W
7
Kisvarda KK (w)
23
10
0
13
591-646
-55
20
W
P
W
P
W
8
Mosonmagyarovari KCSE (w)
23
8
3
12
618-637
-19
19
R
W
P
W
P
9
Moyra-Budaors Handball (w)
23
8
3
12
620-664
-44
19
W
W
W
W
P
10
Vasas SC (w)
23
7
3
13
629-666
-37
17
W
P
P
P
R
11
Szombathelyi KKA (w)
23
7
3
13
644-717
-73
17
R
P
P
P
W
12
NEKA (w)
23
6
0
17
580-716
-136
12
P
P
W
P
P
13
Kozarmisleny SE (w)
24
1
0
23
553-830
-277
2
P
P
P
P
P
14
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
23
0
2
21
488-864
-376
2
P
P
P
P
P
Liga Mistrzów
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
09.05.2026 19:00
Moyra-Budaors Handball (w)
Fehervar KC (w)
13
11
17
13
30
24
09.05.2026 19:00
Szombathelyi KKA (w)
Mosonmagyarovari KCSE (w)
15
17
16
14
31
31
09.05.2026 19:00
Vasas SC (w)
Kozarmisleny SE (w)
21
13
20
14
41
27
09.05.2026 18:00
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
Ferencvarosi TC (w)
11
26
5
25
16
51
09.05.2026 18:00
NEKA (w)
Kisvarda KK (w)
12
8
7
14
19
22
09.05.2026 16:45
Vaci NKSE (w)
Debreceni VSC (w)
9
14
14
19
23
33
08.05.2026 19:00
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
Gyori Audi ETO KC (w)
11
20
18
19
29
39
30.04.2026 19:00
Kozarmisleny SE (w)
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
7
25
11
16
18
41
28.04.2026 19:00
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
Ferencvarosi TC (w)
11
16
17
15
28
31
25.04.2026 19:00
Vaci NKSE (w)
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
18
9
23
8
41
17
25.04.2026 19:00
Kozarmisleny SE (w)
Fehervar KC (w)
7
16
11
15
18
31
25.04.2026 19:00
Kisvarda KK (w)
Debreceni VSC (w)
6
15
13
16
19
31
25.04.2026 19:00
Szombathelyi KKA (w)
Moyra-Budaors Handball (w)
8
14
11
9
19
23
25.04.2026 17:00
NEKA (w)
Mosonmagyarovari KCSE (w)
14
22
13
18
27
40
18.04.2026 19:00
Debreceni VSC (w)
Mosonmagyarovari KCSE (w)
19
11
17
12
36
23
18.04.2026 18:00
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
Kisvarda KK (w)
12
17
9
19
21
36
18.04.2026 18:00
NEKA (w)
Szombathelyi KKA (w)
14
13
12
12
26
25
18.04.2026 18:00
Moyra-Budaors Handball (w)
Kozarmisleny SE (w)
23
10
16
15
39
25
18.04.2026 17:00
Esztergomi Vitezek RAFC (w)
Vaci NKSE (w)
17
14
17
14
34
28
15.04.2026 18:00
Vasas SC (w)
Ferencvarosi TC (w)
10
16
15
20
25
36
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
15.05.2026 19:00
Mosonmagyarovari KCSE (w)
Moyra-Budaors Handball (w)
–
–
–
–
–
–
15.05.2026 19:00
Gyori Audi ETO KC (w)
Dunaujvarosi Kezilabda (w)
–
–
–
–
–
–
16.05.2026 16:15
Ferencvarosi TC (w)
Debreceni VSC (w)
–
–
–
–
–
–
16.05.2026 17:30
Fehervar KC (w)
Vasas SC (w)
–
–
–
–
–
–
16.05.2026 19:00
Vaci NKSE (w)
NEKA (w)
–
–
–
–
–
–
16.05.2026 20:00
Kisvarda KK (w)
Szombathelyi KKA (w)
–
–
–
–
–
–