Galorys
Imperial Esports
80
%
wygranych
- 8 wygranych
- 2 przegrane
10
ostatnich meczy
- 9 wygranych
- 1 przegrana
90
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
31.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Galorys
Imperial Esports
13
4
13
6
–
–
2
0
W
29.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Fluxo W7M
Galorys
9
13
7
13
–
–
0
2
W
27.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Bounty Hunters Esports
Galorys
8
13
10
13
–
–
0
2
W
26.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
BORRACHEIROS
Galorys
7
13
19
15
2
13
1
2
P
15.08.2026
BetBoom Storm #4
Keyd Stars
Galorys
13
7
11
13
13
7
2
1
W
14.08.2026
BetBoom Storm #4
Galorys
BORRACHEIROS
13
1
13
7
–
–
2
0
W
10.08.2026
BetBoom Storm #4
Galorys
Keyd Stars
13
10
13
8
–
–
2
0
P
08.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
Galorys
13
16
13
10
13
8
2
1
W
07.08.2026
BetBoom Storm #4
Galorys
BORRACHEIROS
13
8
13
8
–
–
2
0
W
04.08.2026
BetBoom Storm #4
MEIA NOITE
Galorys
13
11
3
13
5
13
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
01.09.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
ShindeN
Imperial Esports
9
13
19
16
16
19
1
2
P
31.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Galorys
Imperial Esports
13
4
13
6
–
–
2
0
W
29.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
ShindeN
Imperial Esports
4
13
7
13
–
–
0
2
W
27.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Imperial Esports
ODDIK
13
5
9
13
13
3
2
1
W
26.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
paiN Gaming Academy
Imperial Esports
6
13
3
13
–
–
0
2
W
16.08.2026
BetBoom Storm #4
Keyd Stars
Imperial Esports
12
16
7
13
–
–
0
2
W
15.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
BESTIA
13
10
9
13
13
4
2
1
W
14.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
Isurus
13
1
13
4
–
–
2
0
W
08.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
Galorys
13
16
13
10
13
8
2
1
W
05.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
ALKA
13
9
2
13
13
9
2
1
Galorys
30
map
Imperial Esports
58%
Wygrane rundy
59%
55%
Wygrane po stronie T
54%
60%
Wygrane po stronie CT
63%
43%
Rundy pistoletowe
57%
77%
Konwersja pierwszej krwi
79%
50%
Wynik po 6 rundach
63%
67%
Wynik po 9 rundach
67%
67%
Wynik po 12 rundach
70%
Galorys
Imperial Esports
33
%
wygranych
- 2 wygr.
- 4 przegrane
6
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 2 przegrane
66
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
31.08.2026
ESL Challenger League Season 52: South America - Cup #1
Galorys
Imperial Esports
13
4
13
6
–
–
2
0
08.08.2026
BetBoom Storm #4
Imperial Esports
Galorys
13
16
13
10
13
8
2
1
02.05.2026
ESL Challenger League Season 51: South America - Cup #4
Galorys
Imperial Esports
2
13
11
13
–
–
0
2
28.03.2026
FERJEE In House 2026
Imperial Esports
Galorys
13
4
16
13
–
–
2
0
27.03.2026
FERJEE In House 2026
Galorys
Imperial Esports
13
11
13
8
–
–
2
0
01.03.2026
PGL Bucharest 2026: European Qualifier
Galorys
Imperial Esports
8
13
5
13
–
–
0
2
Galorys
13
map
Imperial Esports
45%
Wygrane rundy
55%
50%
Rundy pistoletowe
50%
67%
Konwersja pierwszej krwi
73%
31%
Wynik po 6 rundach
69%
31%
Wynik po 9 rundach
69%
46%
Wynik po 12 rundach
54%
Galorys
Imperial Esports
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
Tomate
2.09
85.3
80.3%
54%
detr0it
1.47
69.7
76.6%
31%
gbb
1.35
76.8
76.9%
56%
destiny
1.24
73.9
75.4%
50%
PKL
0.91
63.1
73.4%
55%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
saadzin
1.72
72.8
77.5%
36%
NOWAY
1.47
80.6
77.6%
56%
decenty
1.41
78.1
74.9%
60%
chelo
1.22
78.1
79.9%
64%
VINI
1.14
72.0
75.0%
50%
Drużyna
2.09
KD
1.72
85.3
ADR
72.8
80.3%
KAST
77.5%
54.4%
Zabójstwa strzałem w głowę
36.2%
0.21
Multikille
0.17
11.8%
Wygrane pierwsze pojedynki
10.6%
Najlepsze bronie
AK-47
462 Zabójstwa
M4A1-S
259 Zabójstwa
Galil AR
71 Zabójstwo
Tomate
saadzin
Najlepsze bronie
AK-47
158 Zabójstwa
AWP
524 Zabójstwa
Glock-18
55 Zabójstwa
Galorys
Imperial Esports
67%
6 map
Mirage
18 map
67%
55%
15 map
Dust2
11 map
55%
71%
7 map
Anubis
5 map
40%
33%
3 mapy
Inferno
20 map
65%
72%
18 map
Ancient
0 map
0%
60%
15 map
Nuke
14 map
79%
50%
2 mapy
Cache
9 map
67%
Galorys
Imperial Esports
Galorys
Imperial Esports
66
Rozegrane mapy
77
47%
Wygrane po stronie T
54%
56%
Wygrane po stronie CT
53%
45%
Rundy pistoletowe
58%
52%
Pierwsza krew
51%




