MIBR
EYEBALLERS
60
%
wygranych
- 6 wygranych
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
3DMAX
MIBR
8
13
6
13
–
–
0
2
P
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
MIBR
Eternal Fire
16
19
13
8
11
13
1
2
P
16.08.2026
Esports World Cup 2026
Legacy
MIBR
13
11
13
8
–
–
2
0
W
14.08.2026
Esports World Cup 2026
K27
MIBR
10
13
5
13
–
–
0
2
P
12.08.2026
Esports World Cup 2026
MIBR
Astralis
6
13
–
–
–
–
0
1
W
02.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
BESTIA
13
9
13
8
–
–
2
0
W
01.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
ShindeN
16
14
13
6
–
–
2
0
W
29.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
LargadosyPelados
7
13
19
17
13
2
2
1
W
28.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: South American Qualifier
MIBR
Fluxo W7M
13
10
13
8
–
–
2
0
P
05.07.2026
XSE Pro League 2026
MIBR
9z Team
10
13
13
16
–
–
0
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
B8
EYEBALLERS
13
9
13
11
–
–
2
0
W
02.09.2026
Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier
DENDELE
EYEBALLERS
11
13
13
3
9
13
1
2
P
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
EYEBALLERS
K27
11
13
14
16
–
–
0
2
W
09.08.2026
Esports World Cup 2026: Open Qualifier
SINNERS
EYEBALLERS
19
17
7
13
6
13
1
2
W
07.08.2026
EYEBALLERS
Revenix
13
6
13
1
–
–
2
0
P
22.07.2026
BLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier
EYEBALLERS
FaZe Clan
12
16
8
13
–
–
0
2
P
05.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
FaZe Clan
22
20
14
16
3
13
1
2
P
04.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
Team Nemesis
10
13
13
9
19
22
1
2
P
03.07.2026
XSE Pro League 2026
EYEBALLERS
TYLOO
6
13
7
13
–
–
0
2
W
02.07.2026
XSE Pro League 2026
3DMAX
EYEBALLERS
5
13
–
–
–
–
0
1
MIBR
30
map
EYEBALLERS
54%
Wygrane rundy
50%
44%
Wygrane po stronie T
47%
62%
Wygrane po stronie CT
54%
54%
Rundy pistoletowe
50%
73%
Konwersja pierwszej krwi
72%
61%
Wynik po 6 rundach
37%
57%
Wynik po 9 rundach
43%
59%
Wynik po 12 rundach
53%
MIBR
EYEBALLERS
100
%
wygranych
- 1 wygrana
- 0 przegranych
1
ostatni mecz
- 0 wygranych
- 1 przegrana
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
07.04.2026
PGL Bucharest 2026
MIBR
EYEBALLERS
13
7
13
9
2
0
MIBR
2
map
EYEBALLERS
62%
Wygrane rundy
38%
57%
Wygrane po stronie T
33%
67%
Wygrane po stronie CT
43%
50%
Rundy pistoletowe
50%
80%
Konwersja pierwszej krwi
61%
100%
Wynik po 6 rundach
0%
100%
Wynik po 9 rundach
0%
100%
Wynik po 12 rundach
0%
MIBR
EYEBALLERS
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
nqzjre
1.27
68.7
74.5%
32%
insani
1.26
95.0
76.8%
55%
venomzera
1.21
78.2
75.6%
61%
tomaszin
1.14
74.7
70.8%
49%
LNZ
1.01
71.7
73.8%
54%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
maxster
1.21
75.2
73.8%
62%
KRIMZ
1.16
80.4
73.6%
51%
JW
0.99
62.5
69.5%
35%
Rolf
0.90
69.0
70.7%
55%
dex
0.89
71.8
70.0%
59%
Drużyna
1.27
KD
1.21
68.7
ADR
75.2
74.5%
KAST
73.8%
31.6%
Zabójstwa strzałem w głowę
61.8%
0.17
Multikille
0.17
7.6%
Wygrane pierwsze pojedynki
9.3%
Najlepsze bronie
AK-47
190 Zabójstwa
AWP
519 Zabójstwa
M4A1
88 Zabójstwa
nqzjre
maxster
Najlepsze bronie
AK-47
470 Zabójstwa
M4A1-S
134 Zabójstwa
M4A1
160 Zabójstwa
MIBR
EYEBALLERS
67%
12 map
Nuke
5 map
40%
0%
0 map
Dust2
5 map
20%
30%
10 map
Ancient
13 map
69%
100%
3 mapy
Cache
3 mapy
0%
58%
12 map
Inferno
7 map
43%
50%
14 map
Mirage
18 map
50%
67%
4 mapy
Anubis
6 map
67%
MIBR
EYEBALLERS
MIBR
EYEBALLERS
55
Rozegrane mapy
57
43%
Wygrane po stronie T
42%
65%
Wygrane po stronie CT
51%
52%
Rundy pistoletowe
51%
55%
Pierwsza krew
46%


