regain
FarmVille
40
%
wygranych
- 4 wygr.
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
04.09.2026
NSTLGA League Season 2
regain
Without a Roof
6
13
–
–
–
–
0
1
W
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
regain
Skyline
13
7
14
16
16
12
2
1
P
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
regain
Detonate
8
13
–
–
–
–
0
1
P
30.08.2026
FRAG Midwest: St. Louis 2026
For Fun
regain
5
13
13
10
13
3
2
1
P
01.08.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
Marsborne
regain
13
6
13
4
–
–
2
0
W
31.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
regain
Chicken Coop Esports
22
18
13
2
–
–
2
0
P
29.07.2026
StarLadder StarSeries Fall 2026: North American Qualifier
Voca
regain
13
5
13
4
–
–
2
0
P
11.07.2026
BLAST Open Fall 2026: North American Qualifier
Voca
regain
13
11
13
5
–
–
2
0
W
10.07.2026
CROSSFIRE Season 5
regain
33
13
16
13
6
–
–
2
1
W
09.07.2026
BLAST Open Fall 2026: North American Qualifier
Marsborne
regain
13
1
5
13
14
16
1
2
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
04.09.2026
NSTLGA League Season 2
Marsborne
FarmVille
13
6
–
–
–
–
1
0
P
28.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
FarmVille
Zomblers
11
13
11
13
–
–
0
2
P
27.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
Voca
FarmVille
13
9
13
11
–
–
2
0
W
26.08.2026
ESL Challenger League Season 52: North America - Cup #1
FarmVille
33
13
11
5
13
13
5
2
1
P
01.05.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
regain
13
6
5
13
14
16
1
2
P
30.04.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
Wildcard
FarmVille
13
2
13
7
–
–
2
0
W
01.05.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
FarmVille
Shimmer (w)
13
6
16
14
–
–
2
0
W
28.04.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
Reign Above
13
10
13
2
–
–
2
0
P
29.04.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
FarmVille
Aether
5
13
10
13
–
–
0
2
W
27.04.2026
Thunderpick World Championship 2026: North American Series
OverKnight
FarmVille
6
13
–
–
–
–
0
2
regain
30
map
FarmVille
47%
Wygrane rundy
49%
47%
Wygrane po stronie T
45%
48%
Wygrane po stronie CT
52%
50%
Rundy pistoletowe
48%
68%
Konwersja pierwszej krwi
72%
48%
Wynik po 6 rundach
50%
48%
Wynik po 9 rundach
58%
39%
Wynik po 12 rundach
38%
regain
FarmVille
66
%
wygranych
- 2 wygr.
- 1 przegrana
3
ostatnie mecze
- 1 wygrana
- 2 przegrane
33
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
01.05.2026
ESL Challenger League Season 51: North America - Cup #4
FarmVille
regain
13
6
5
13
14
16
1
2
09.04.2026
CCT Season 3 North American Series #4
FarmVille
regain
19
16
10
13
10
13
1
2
01.04.2026
PGL Astana 2026: South American Qualifier
regain
FarmVille
4
13
11
13
–
–
0
2
regain
8
map
FarmVille
50%
Wygrane rundy
52%
54%
Wygrane po stronie T
59%
41%
Wygrane po stronie CT
46%
52%
Rundy pistoletowe
48%
71%
Konwersja pierwszej krwi
74%
37%
Wynik po 6 rundach
63%
50%
Wynik po 9 rundach
50%
50%
Wynik po 12 rundach
50%
regain
FarmVille
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
Zucar
1.29
89.3
75.2%
52%
fuzenko
1.03
76.4
76.0%
58%
grape
0.99
69.4
69.0%
47%
spud
0.86
78.7
75.7%
49%
sasha
0.80
57.5
66.4%
47%
Gracz
KD
ADR
KAST
HS
calamity
1.10
83.6
75.4%
53%
Slugy
1.06
75.9
75.0%
56%
Beakie
1.03
84.3
69.4%
49%
KmZ
0.82
77.3
64.3%
42%
Signal
0.72
51.7
68.6%
45%
Drużyna
1.29
KD
1.10
89.3
ADR
83.6
75.2%
KAST
75.4%
52.3%
Zabójstwa strzałem w głowę
53.4%
0.03
Multikille
0.16
2.1%
Wygrane pierwsze pojedynki
12.1%
Najlepsze bronie
Glock-18
3 Zabójstwa
AK-47
11 Zabójstwa
M4A1
24 Zabójstwa
Zucar
calamity
Najlepsze bronie
Glock-18
7 Zabójstwa
MAC-10
17 Zabójstwa
AK-47
25 Zabójstwa
regain
FarmVille
56%
16 map
Ancient
15 map
47%
100%
1 mapa
Cache
1 mapa
0%
0%
0 map
Nuke
0 map
0%
100%
3 mapy
Anubis
5 map
40%
41%
17 map
Mirage
9 map
44%
56%
16 map
Inferno
15 map
53%
64%
11 map
Dust2
18 map
61%
regain
FarmVille
regain
FarmVille
64
Rozegrane mapy
63
56%
Wygrane po stronie T
47%
58%
Wygrane po stronie CT
56%
60%
Rundy pistoletowe
52%
48%
Pierwsza krew
48%



