Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
30
%
wygranych
- 3 wygr.
- 1 remis
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
40
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
29.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
34
5
26
2
–
–
2
0
W
29.08.2026
EPL Masters 2026
Syntax
Team Spirit Academy
12
48
3
23
–
–
0
2
R
28.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
Team Lynx
7
27
14
43
–
–
1
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
summer bear
32
23
36
35
–
–
2
0
P
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
RE.Arise
32
9
19
31
42
44
1
2
P
03.08.2026
Asgard Championship
Team Spirit Academy
No Hoodwink
30
12
6
22
21
45
1
2
P
31.07.2026
Asgard Championship
Team Lynx
Team Spirit Academy
32
11
42
13
–
–
2
0
P
24.07.2026
EPL Masters 2026
KW
Team Spirit Academy
18
34
47
36
30
27
2
1
W
23.07.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Team Spirit Academy
38
36
35
31
21
47
1
2
P
22.07.2026
EPL Masters 2026
Syntax
Team Spirit Academy
39
36
24
44
51
23
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
07.04.2026
Premier Series
Power Rangers
Pipsqueak+4
45
25
39
39
–
–
2
0
P
06.04.2026
Premier Series
L1ga Team
Pipsqueak+4
27
13
14
31
47
28
2
1
P
05.04.2026
Premier Series
Virtus.Pro
Pipsqueak+4
16
38
30
20
35
21
2
1
W
04.04.2026
Premier Series
Nigma Galaxy
Pipsqueak+4
29
28
25
40
11
32
1
2
P
21.03.2026
Premier Series
Pipsqueak+4
L1ga Team
17
37
15
26
–
–
0
2
W
20.03.2026
Premier Series
Astini+5
Pipsqueak+4
14
32
41
28
38
45
1
2
W
19.03.2026
Premier Series
Nemiga Gaming
Pipsqueak+4
8
31
26
35
–
–
0
2
P
19.03.2026
Premier Series
Zero Tenacity
Pipsqueak+4
42
15
40
21
–
–
2
0
W
17.03.2026
Premier Series
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
30
35
24
57
–
–
0
2
P
17.03.2026
CCT Dota 2 Season 2 Series 8
Pipsqueak+4
AVULUS
15
29
23
44
–
–
0
2
Team Spirit Academy
30
map
Pipsqueak+4
41:27
Średni czas mapy
43:26
26.47
Średnia liczba zabójstw
27.73
55%
Pierwsza Krew
45%
35%
Pierwszy Roshan
47%
39%
Pierwsza wieża
63%
43%
Pierwsze 5 zabójstw
37%
52%
Pierwsze 10 zabójstw
47%
48%
Pierwsze 15 zabójstw
47%
43%
Pierwsze 20 zabójstw
40%
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
0
%
wygranych
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 4 przegrane
4
ostatnie mecze
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 0 przegranych
100
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
17.03.2026
Premier Series
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
30
35
24
57
0
2
29.12.2025
CIS Battle 4
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
34
22
17
31
0
2
24.12.2025
CIS Battle 4
Pipsqueak+4
Team Spirit Academy
36
15
40
38
2
0
28.11.2025
CCT Dota 2 Season 2 Series 6
Pipsqueak+4
Team Spirit Academy
39
17
35
11
2
0
Team Spirit Academy
8
map
Pipsqueak+4
23.25
Średnia liczba zabójstw
36.88
25%
Pierwsza Krew
75%
37%
Pierwszy Roshan
63%
12%
Pierwsza wieża
88%
25%
Pierwsze 5 zabójstw
75%
25%
Pierwsze 10 zabójstw
75%
25%
Pierwsze 15 zabójstw
75%
25%
Pierwsze 20 zabójstw
75%
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
kae
7.14
576
723
20.7K
Kiseki`
7.35
633
759
23.5K
inori
3.01
277
418
9.0K
86
7.89
614
783
22.9K
Aidar
2.92
320
411
10.3K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
lowskill
7.49
685
773
23.2K
SoNNeikO
4.25
358
469
12.1K
Copy
8.11
635
863
27.2K
Zayac
3.27
325
447
11.2K
Malik
6.69
622
807
24.9K
Drużyna
7.14
KDA
7.49
20.7K
NW (wartość netto)
23.2K
576
GPM (złoto na min)
685
723
XPM (XP na min)
773
7.9
CPM (creepy na min)
10.8
433.2
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
612.2
Najlepsi bohaterowie
Brewmaster
7 map • 57.1% WR
Largo
6 map • 50% WR
Underlord
4 mapy • 50% WR
kae
lowskill
Najlepsi bohaterowie
Shadow Fiend
7 map • 42.9% WR
Gyrocopter
6 map • 33.3% WR
Templar Assassin
6 map • 66.7% WR
Team Spirit Academy
Pipsqueak+4
Bane
14 picki • 50% WR
Lone Druid
23 bany
Largo
14 picki • 50% WR
Keeper of the Light
19 bany
Grimstroke
14 picki • 57.1% WR
Doom
18 bany
Kunkka
11 picki • 27.3% WR
Puck
14 bany
Drow Ranger
11 picki • 63.6% WR
Treant Protector
14 bany
vs
Hoodwink
18 picki • 50% WR
Shadow Fiend
19 bany
Jakiro
12 picki • 50% WR
Treant Protector
18 bany
Tusk
10 picki • 40% WR
Viper
15 bany
Mars
10 picki • 60% WR
Largo
13 bany
Centaur Warrunner
9 picki • 55.6% WR
Shadow Demon
11 bany