PuckChamp
Team Spirit Academy
20
%
wygranych
- 2 wygr.
- 1 remis
- 7 przegranych
10
ostatnich meczy
- 3 wygr.
- 1 remis
- 6 przegranych
30
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
02.09.2026
EPL Masters 2026
Dynasty
PuckChamp
31
15
34
11
–
–
2
0
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Klim Sani4
13
48
28
44
–
–
0
2
P
31.08.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
PuckChamp
20
14
–
–
–
–
1
0
P
31.08.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
PuckChamp
34
19
–
–
–
–
2
0
P
29.08.2026
EPL Masters 2026
Team Synapse
PuckChamp
42
36
32
62
33
29
2
1
P
28.08.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Dynasty
5
25
17
33
–
–
0
2
P
28.08.2026
EPL Masters 2026
IC x Insanity
PuckChamp
20
2
47
36
–
–
2
0
R
25.08.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
PuckChamp
28
38
37
23
–
–
1
1
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
FTS
PuckChamp
38
31
21
41
–
–
0
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Nemiga Gaming
PuckChamp
28
38
–
–
–
–
0
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
39
24
–
–
–
–
1
0
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
6
–
–
–
–
1
0
W
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
46
–
–
–
–
2
1
P
31.08.2026
EPL Masters 2026
Ex-Pipsqueak+4
Team Spirit Academy
26
44
47
17
31
18
2
1
P
29.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
34
5
26
2
–
–
2
0
W
29.08.2026
EPL Masters 2026
Syntax
Team Spirit Academy
12
48
3
23
–
–
0
2
R
28.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
Team Lynx
7
27
14
43
–
–
1
2
P
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
RE.Arise
32
9
19
31
42
44
1
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
summer bear
32
23
36
35
–
–
2
0
P
03.08.2026
Asgard Championship
Team Spirit Academy
No Hoodwink
30
12
6
22
21
45
1
2
PuckChamp
30
map
Team Spirit Academy
41:50
Średni czas mapy
39:28
29.33
Średnia liczba zabójstw
25.80
44%
Pierwsza Krew
50%
61%
Pierwszy Roshan
41%
33%
Pierwsza wieża
41%
39%
Pierwsze 5 zabójstw
41%
44%
Pierwsze 10 zabójstw
53%
61%
Pierwsze 15 zabójstw
47%
56%
Pierwsze 20 zabójstw
41%
PuckChamp
Team Spirit Academy
0
%
wygranych
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 1 przegrana
1
ostatni mecz
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 0 przegranych
100
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
23.07.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Team Spirit Academy
38
36
35
31
21
47
1
2
PuckChamp
3
map
Team Spirit Academy
31.33
Średnia liczba zabójstw
38.00
33%
Pierwsza Krew
67%
67%
Pierwszy Roshan
33%
33%
Pierwsza wieża
67%
33%
Pierwsze 5 zabójstw
67%
33%
Pierwsze 10 zabójstw
67%
67%
Pierwsze 15 zabójstw
33%
67%
Pierwsze 20 zabójstw
33%
PuckChamp
Team Spirit Academy
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
gbc
5.82
512
644
16.2K
Yuragi
5.83
691
831
26.5K
Hyuga
2.22
297
408
9.5K
krol9ash)
3.97
589
751
21.5K
Gothic-
2.23
324
451
10.8K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Kiseki`
7.35
634
737
21.0K
Aidar
2.93
309
403
8.9K
86
9.24
593
764
20.0K
kae
6.90
568
727
19.6K
inori
3.19
267
397
7.8K
Drużyna
5.82
KDA
7.35
16.2K
NW (wartość netto)
21.0K
512
GPM (złoto na min)
634
644
XPM (XP na min)
737
7.2
CPM (creepy na min)
10.4
647.3
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
609.7
Najlepsi bohaterowie
Earthshaker
8 map • 25% WR
Puck
7 map • 42.9% WR
Tiny
6 map • 0% WR
gbc
Kiseki`
Najlepsi bohaterowie
Drow Ranger
8 map • 62.5% WR
Lina
7 map • 42.9% WR
Shadow Fiend
6 map • 33.3% WR
PuckChamp
Team Spirit Academy
Hoodwink
14 picki • 14.3% WR
Treant Protector
21 ban
Tiny
11 picki • 9.1% WR
Keeper of the Light
12 bany
Techies
11 picki • 45.5% WR
Shadow Fiend
11 bany
Shadow Fiend
10 picki • 20% WR
Largo
11 bany
Centaur Warrunner
10 picki • 40% WR
Puck
11 bany
vs
Grimstroke
15 picki • 53.3% WR
Lone Druid
25 bany
Bane
13 picki • 53.8% WR
Keeper of the Light
21 ban
Largo
13 picki • 53.8% WR
Doom
16 bany
Dark Willow
10 picki • 30% WR
Treant Protector
15 bany
Drow Ranger
10 picki • 70% WR
Lycan
12 bany