Team Spirit Academy
Klim Sani4
40
%
wygranych
- 4 wygr.
- 0 remisów
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 9 wygranych
- 0 remisów
- 0 przegranych
100
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
03.09.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Team Spirit Academy
12
34
34
47
–
–
0
2
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
39
24
–
–
–
–
1
0
P
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
6
–
–
–
–
1
0
W
01.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Team Spirit Academy
25
46
–
–
–
–
2
1
P
31.08.2026
EPL Masters 2026
Ex-Pipsqueak+4
Team Spirit Academy
26
44
47
17
31
18
2
1
P
29.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
34
5
26
2
–
–
2
0
W
29.08.2026
EPL Masters 2026
Syntax
Team Spirit Academy
12
48
3
23
–
–
0
2
P
28.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
Team Lynx
38
18
14
43
7
27
1
2
P
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
RE.Arise
32
9
19
31
42
44
1
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Team Spirit Academy
summer bear
32
23
36
35
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
03.09.2026
EPL Masters 2026
Zero Tenacity
Klim Sani4
14
40
40
52
0
2
W
01.09.2026
EPL Masters 2026
PuckChamp
Klim Sani4
13
48
28
44
0
2
W
30.08.2026
EPL Masters 2026
Dynasty
Klim Sani4
13
20
12
22
0
1
W
29.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
34
5
26
2
2
0
W
28.08.2026
EPL Masters 2026
RE.Arise
Klim Sani4
25
32
25
56
0
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
summer bear
Klim Sani4
8
39
22
49
0
2
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Syntax
19
2
–
–
1
0
W
25.08.2026
EPL Masters 2026
Syntax
Klim Sani4
4
37
–
–
0
2
W
24.08.2026
EPL Masters 2026
Team Lynx
Klim Sani4
22
24
13
38
0
2
Team Spirit Academy
16
map
Klim Sani4
35:56
Średni czas mapy
36:41
25.56
Średnia liczba zabójstw
36.25
33%
Pierwsza Krew
56%
40%
Pierwszy Roshan
77%
40%
Pierwsza wieża
75%
20%
Pierwsze 5 zabójstw
69%
33%
Pierwsze 10 zabójstw
75%
40%
Pierwsze 15 zabójstw
88%
40%
Pierwsze 20 zabójstw
93%
Team Spirit Academy
Klim Sani4
0
%
wygranych
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 1 przegrana
1
ostatni mecz
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 0 przegranych
100
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
29.08.2026
EPL Masters 2026
Klim Sani4
Team Spirit Academy
34
5
26
2
2
0
Team Spirit Academy
2
map
Klim Sani4
3.50
Średnia liczba zabójstw
30.00
0%
Pierwsza Krew
100%
0%
Pierwszy Roshan
100%
0%
Pierwsza wieża
100%
0%
Pierwsze 5 zabójstw
100%
0%
Pierwsze 10 zabójstw
100%
0%
Pierwsze 15 zabójstw
100%
0%
Pierwsze 20 zabójstw
100%
Team Spirit Academy
Klim Sani4
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
inori
3.27
272
410
8.3K
Aidar
2.85
310
417
8.9K
kae
6.57
573
744
19.8K
Kiseki`
8.01
656
771
21.9K
86
9.89
610
806
21.2K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
⃤⃟⃝⃤⃟⃝⃤⃟⃝⃤
8.98
616
739
21.4K
squad1x
14.66
580
750
20.5K
423
9.49
743
845
25.9K
swedenstrong
10.85
382
565
12.6K
Rein
7.65
335
492
10.7K
Drużyna
3.27
KDA
8.98
8.3K
NW (wartość netto)
21.4K
272
GPM (złoto na min)
616
410
XPM (XP na min)
739
0.8
CPM (creepy na min)
8.8
323.5
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
570.7
Najlepsi bohaterowie
Bane
11 map • 36.4% WR
Winter Wyvern
8 map • 25% WR
Oracle
4 mapy • 25% WR
inori
⃤⃟⃝⃤⃟⃝⃤⃟⃝⃤
Najlepsi bohaterowie
Lycan
8 map • 62.5% WR
Broodmother
8 map • 37.5% WR
Centaur Warrunner
6 map • 66.7% WR
Team Spirit Academy
Klim Sani4
Winter Wyvern
6 picki • 33.3% WR
Lone Druid
9 bany
Dawnbreaker
4 picki • 75% WR
Keeper of the Light
8 bany
Lion
4 picki • 50% WR
Bounty Hunter
6 bany
Bane
4 picki • 25% WR
Treant Protector
6 bany
Slark
3 picki • 33.3% WR
Doom
5 bany
vs
Windranger
5 picki • 100% WR
Treant Protector
8 bany
Winter Wyvern
5 picki • 100% WR
Bounty Hunter
6 bany
Ember Spirit
5 picki • 100% WR
Largo
6 bany
Undying
4 picki • 100% WR
Slark
5 bany
Nature's Prophet
3 picki • 100% WR
Shadow Fiend
4 bany