Natus Vincere
Aurora
60%
wygranych
- 6 wygranych
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 4 wygr.
- 1 remis
- 5 przegranych
40%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
16.05.2026
DreamLeague Season 29
Natus Vincere
Tundra Esports
29
18
13
32
37
19
2
1
W
16.05.2026
DreamLeague Season 29
Natus Vincere
PlayTime
31
8
31
15
–
–
2
0
P
15.05.2026
DreamLeague Season 29
PARIVISION
Natus Vincere
39
16
30
9
–
–
2
0
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Natus Vincere
BB Team
32
24
31
17
–
–
2
0
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
REKONIX
Natus Vincere
24
22
9
39
35
37
1
2
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Nigma Galaxy
Natus Vincere
17
38
15
33
–
–
0
2
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Yandex
Natus Vincere
23
5
14
32
19
22
1
2
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
ViCi Gaming
Natus Vincere
6
31
25
7
28
11
2
1
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Natus Vincere
25
27
39
10
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
R
17.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Aurora
24
14
–
–
–
–
1
1
W
16.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
ViCi Gaming
35
16
13
28
48
28
2
1
W
15.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
GamerLegion
26
39
34
13
–
–
2
0
W
15.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
ex-Heroic
42
12
36
35
–
–
2
0
P
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
Team Falcons
16
42
23
40
–
–
0
2
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
Team Liquid
26
12
15
44
17
34
1
2
W
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Aurora
12
42
26
30
–
–
0
2
P
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Aurora
42
19
28
4
41
20
3
0
P
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Aurora
BB Team
29
49
41
18
9
36
1
2
Natus Vincere
30
map
Aurora
40:01
Średni czas mapy
46:04
25.37
Średnia liczba zabójstw
26.60
60%
Pierwszy Roshan
37%
50%
Pierwsza wieża
47%
43%
Pierwsze 5 zabójstw
43%
50%
Pierwsze 10 zabójstw
40%
53%
Pierwsze 15 zabójstw
40%
63%
Pierwsze 20 zabójstw
43%
Natus Vincere
Aurora
57%
wygranych
- 4 wygr.
- 3 przegrane
7
ostatnich meczy
- 3 wygr.
- 4 przegrane
42%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
10.12.2025
DreamLeague Season 27
Aurora
Natus Vincere
33
32
29
24
–
–
0
2
19.10.2025
SLAM IV
Aurora
Natus Vincere
6
27
38
33
33
28
2
1
14.10.2025
SLAM IV
Aurora
Natus Vincere
27
32
–
–
–
–
0
1
26.09.2025
RES Unchained - A Blast Dota Slam IV Qualifier EU
Aurora
Natus Vincere
21
36
22
10
11
25
1
2
07.06.2025
Road To The International 2025 - Regional Qualifiers Eastern Europe
Natus Vincere
Aurora
19
43
48
18
8
33
1
2
03.04.2025
DreamLeague Season 26 Qualifiers
Natus Vincere
Aurora
27
47
15
38
–
–
0
2
02.04.2025
DreamLeague Season 26 Qualifiers
Natus Vincere
Aurora
18
41
51
44
26
3
2
1
Natus Vincere
17
map
Aurora
27.00
Średnia liczba zabójstw
28.65
47%
Pierwsza Krew
53%
59%
Pierwszy Roshan
41%
65%
Pierwsza wieża
35%
35%
Pierwsze 5 zabójstw
65%
47%
Pierwsze 10 zabójstw
53%
47%
Pierwsze 15 zabójstw
53%
47%
Pierwsze 20 zabójstw
71%
Natus Vincere
Aurora
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
gotthejuice
10.05
753
873
28.9K
Riddys
4.97
348
445
11.5K
daze
5.33
311
446
10.8K
Niku
8.55
575
736
21.2K
pma
6.96
559
718
20.7K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Nightfall
7.59
681
819
28.4K
kaori
3.90
356
480
13.4K
Mikoto
7.55
593
780
24.3K
Ws`
4.77
551
720
22.1K
Mira
2.44
312
484
11.3K
Drużyna
10.05
KDA
7.59
28.9K
NW (wartość netto)
28.4K
753
GPM (złoto na min)
681
873
XPM (XP na min)
819
11.8
CPM (creepy na min)
11.0
662.8
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
521.9
Najlepsi bohaterowie
Ursa
8 map • 50% WR
Templar Assassin
6 map • 50% WR
Razor
6 map • 33.3% WR
gotthejuice
Nightfall
Najlepsi bohaterowie
Ursa
11 map • 72.7% WR
Windranger
10 map • 70% WR
Faceless Void
9 map • 66.7% WR
Natus Vincere
Aurora
Warlock
12 picki • 58.3% WR
Beastmaster
21 ban
Shadow Demon
11 picki • 72.7% WR
Batrider
14 bany
Phoenix
10 picki • 60% WR
Viper
14 bany
Hoodwink
10 picki • 50% WR
Treant Protector
11 bany
Kez
10 picki • 80% WR
Huskar
11 bany
vs
Puck
19 picki • 68.4% WR
Kez
16 bany
Hoodwink
17 picki • 76.5% WR
Batrider
15 bany
Warlock
15 picki • 66.7% WR
Beastmaster
13 bany
Jakiro
14 picki • 64.3% WR
Pangolier
12 bany
Storm Spirit
12 picki • 66.7% WR
Tidehunter
12 bany