PARIVISION
BB Team
70%
wygranych
- 7 wygranych
- 3 przegrane
10
ostatnich meczy
- 10 wygranych
- 0 przegranych
100%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
11.05.2026
1win Essence I
PARIVISION
1W Team
28
13
21
9
22
10
3
0
W
10.05.2026
1win Essence I
1W Team
PARIVISION
10
26
18
41
–
–
0
2
W
09.05.2026
1win Essence I
PlayTime
PARIVISION
48
46
31
15
16
25
1
2
W
08.05.2026
1win Essence I
PARIVISION
L1ga Team
34
12
25
16
–
–
2
0
P
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
PARIVISION
Team Falcons
24
29
26
26
–
–
0
2
P
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Aurora
PARIVISION
10
31
35
11
48
16
2
1
W
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
PARIVISION
South America Rejects
22
40
26
13
23
13
2
1
W
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
South America Rejects
PARIVISION
24
19
5
24
5
35
1
2
P
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
PARIVISION
Aurora
26
46
48
24
18
41
1
2
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
PARIVISION
Heroic
28
12
29
6
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
4
Rezultat
W
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Aurora
42
19
28
4
41
20
–
–
3
0
W
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Aurora
BB Team
29
49
41
18
9
36
–
–
1
2
W
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
–
–
1
2
W
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
–
–
0
2
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Team Falcons
24
19
37
17
38
9
–
–
2
1
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
–
–
0
2
W
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
–
–
2
0
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
L1ga Team
BB Team
22
16
24
34
16
34
5
33
1
3
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
BB Team
Nemiga Gaming
52
54
31
4
44
21
–
–
2
1
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Power Rangers
BB Team
19
33
30
34
–
–
–
–
0
2
PARIVISION
30
map
BB Team
38:24
Średni czas mapy
43:53
27.03
Średnia liczba zabójstw
32.73
50%
Pierwsza Krew
57%
67%
Pierwszy Roshan
83%
47%
Pierwsza wieża
70%
50%
Pierwsze 5 zabójstw
67%
63%
Pierwsze 10 zabójstw
73%
67%
Pierwsze 15 zabójstw
87%
67%
Pierwsze 20 zabójstw
90%
PARIVISION
BB Team
60%
wygranych
- 6 wygranych
- 1 remis
- 3 przegrane
10
ostatnich meczy
- 3 wygr.
- 1 remis
- 6 przegranych
30%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
25.03.2026
ESL One Birmingham 2026
BB Team
PARIVISION
14
20
–
–
–
–
0
1
23.03.2026
ESL One Birmingham 2026
BB Team
PARIVISION
40
24
21
26
–
–
1
1
24.02.2026
DreamLeague Season 28
PARIVISION
BB Team
18
5
22
36
5
33
1
2
17.02.2026
DreamLeague Season 28
BB Team
PARIVISION
22
27
14
29
–
–
0
2
22.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
PARIVISION
BB Team
3
23
16
8
7
25
1
2
18.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
PARIVISION
BB Team
34
34
29
30
–
–
2
0
06.09.2025
The International 2025
BB Team
PARIVISION
24
10
25
24
24
17
2
1
23.08.2025
FISSURE Universe Episode 6
PARIVISION
BB Team
29
24
33
20
–
–
2
0
01.06.2025
DreamLeague Season 26
BB Team
PARIVISION
8
31
15
22
23
21
0
3
31.05.2025
DreamLeague Season 26
BB Team
PARIVISION
11
11
4
18
–
–
0
2
PARIVISION
23
map
BB Team
20.70
Średnia liczba zabójstw
21.00
61%
Pierwsza Krew
39%
PARIVISION
BB Team
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Noticed
9.94
539
736
18.9K
Dukalis
4.82
361
445
12.0K
9Class
4.93
370
493
12.7K
Satanic
9.58
798
869
29.3K
No[o]ne-
9.33
598
756
21.4K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Save-
9.64
365
558
14.2K
gpk~
15.22
645
849
27.0K
Kiritych~
12.43
748
874
30.9K
MieRo
11.70
624
801
25.5K
Kataomi`
4.85
367
516
13.4K
Drużyna
9.94
KDA
9.64
18.9K
NW (wartość netto)
14.2K
539
GPM (złoto na min)
365
736
XPM (XP na min)
558
7.8
CPM (creepy na min)
1.7
421.3
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
385.3
Najlepsi bohaterowie
Underlord
9 map • 33.3% WR
Slardar
8 map • 75% WR
Batrider
5 map • 40% WR
Noticed
Save-
Najlepsi bohaterowie
Shadow Demon
9 map • 44.4% WR
RingMaster
8 map • 62.5% WR
Hoodwink
7 map • 85.7% WR
PARIVISION
BB Team
Slardar
14 picki • 71.4% WR
Puck
15 bany
Phoenix
14 picki • 64.3% WR
Batrider
15 bany
Rubick
13 picki • 84.6% WR
Ursa
14 bany
Tidehunter
11 picki • 54.5% WR
Shadow Demon
13 bany
Beastmaster
10 picki • 50% WR
Alchemist
13 bany
vs
Slardar
11 picki • 45.5% WR
Batrider
24 bany
Ember Spirit
10 picki • 80% WR
Puck
15 bany
Windranger
9 picki • 77.8% WR
Largo
14 bany
Tusk
9 picki • 44.4% WR
Treant Protector
14 bany
Shadow Demon
9 picki • 44.4% WR
Shadow Fiend
13 bany