GamerLegion
Team Liquid
60%
wygranych
- 6 wygranych
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 3 przegrane
70%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Heroic
17
31
19
37
–
–
0
2
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Falcons
18
36
21
29
–
–
0
2
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
MOUZ
37
16
36
15
–
–
2
0
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Liquid
26
38
39
18
21
33
1
2
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Amaru Flame
GamerLegion
10
35
7
37
9
39
0
3
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
GamerLegion
Amaru Flame
30
10
34
5
–
–
2
0
W
10.04.2026
Premier Series
GamerLegion
L1ga Team
39
9
13
22
33
12
2
1
P
10.04.2026
Premier Series
GamerLegion
Nigma Galaxy
31
26
7
39
41
26
1
2
W
09.04.2026
Premier Series
GamerLegion
Team Spirit
41
12
26
34
40
15
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
South America Rejects
32
8
35
43
–
–
2
0
P
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
44
23
13
38
52
32
2
1
P
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
1
2
W
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
25
42
13
33
–
–
0
2
W
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
Heroic
30
8
48
18
–
–
2
0
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
ViCi Gaming
37
40
29
13
33
8
2
1
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
0
2
W
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Liquid
26
38
39
18
21
33
1
2
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
MOUZ
Team Liquid
52
22
19
35
18
30
1
2
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
LYNX
Team Liquid
18
26
19
38
–
–
0
2
GamerLegion
30
map
Team Liquid
42:18
Średni czas mapy
42:41
28.90
Średnia liczba zabójstw
29.40
63%
Pierwszy Roshan
60%
63%
Pierwsza wieża
53%
63%
Pierwsze 5 zabójstw
53%
53%
Pierwsze 10 zabójstw
60%
60%
Pierwsze 15 zabójstw
57%
57%
Pierwsze 20 zabójstw
57%
GamerLegion
Team Liquid
0%
wygranych
- 0 wygranych
- 5 przegranych
5
ostatnich meczy
- 5 wygranych
- 0 przegranych
100%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Liquid
26
38
39
18
21
33
1
2
08.02.2026
BLAST SLAM VI
GamerLegion
Team Liquid
9
34
18
23
–
–
0
2
05.02.2026
BLAST SLAM VI
GamerLegion
Team Liquid
4
35
–
–
–
–
0
1
15.12.2025
DreamLeague Season 27
GamerLegion
Team Liquid
17
29
20
27
–
–
0
2
15.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
GamerLegion
Team Liquid
7
28
7
26
–
–
0
2
GamerLegion
10
map
Team Liquid
16.80
Średnia liczba zabójstw
29.10
40%
Pierwsza Krew
60%
50%
Pierwszy Roshan
50%
50%
Pierwsza wieża
50%
30%
Pierwsze 5 zabójstw
70%
30%
Pierwsze 10 zabójstw
70%
30%
Pierwsze 15 zabójstw
70%
10%
Pierwsze 20 zabójstw
90%
GamerLegion
Team Liquid
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
RCY
10.73
652
831
25.3K
Fayde
11.15
582
772
22.6K
Ghost
10.32
752
877
28.7K
Speeed
6.16
370
458
13.3K
Bignum
6.02
340
500
12.3K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Ace ♠
7.45
584
819
23.3K
Nisha
9.21
671
881
26.7K
tOfu
5.01
368
518
13.8K
Ekki
3.51
384
562
13.2K
m1CKe
11.87
727
888
28.2K
Drużyna
10.73
KDA
7.45
25.3K
NW (wartość netto)
23.3K
652
GPM (złoto na min)
584
831
XPM (XP na min)
819
9.6
CPM (creepy na min)
8.9
743.9
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
521.9
Najlepsi bohaterowie
Storm Spirit
12 map • 41.7% WR
Kez
9 map • 55.6% WR
Beastmaster
7 map • 71.4% WR
RCY
Ace ♠
Najlepsi bohaterowie
Underlord
9 map • 77.8% WR
Pangolier
7 map • 85.7% WR
Bristleback
7 map • 71.4% WR
GamerLegion
Team Liquid
Tusk
15 picki • 53.3% WR
Batrider
17 bany
Storm Spirit
12 picki • 41.7% WR
Puck
16 bany
Beastmaster
11 picki • 45.5% WR
Huskar
12 bany
Phoenix
11 picki • 45.5% WR
Tusk
11 bany
Shadow Demon
10 picki • 40% WR
Beastmaster
11 bany
vs
Tiny
16 picki • 75% WR
Beastmaster
20 bany
Windranger
14 picki • 71.4% WR
Puck
13 bany
Hoodwink
12 picki • 66.7% WR
Ursa
13 bany
Queen of Pain
11 picki • 54.5% WR
Shadow Demon
12 bany
Tusk
11 picki • 45.5% WR
Void Spirit
11 bany