Natus Vincere
BB Team
40%
wygranych
- 4 wygr.
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 10 wygranych
- 0 przegranych
100%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Yandex
Natus Vincere
23
5
14
32
19
22
1
2
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
ViCi Gaming
Natus Vincere
6
31
25
7
28
11
2
1
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Natus Vincere
25
27
39
10
–
–
2
0
W
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Nigma Galaxy
Natus Vincere
12
49
12
31
–
–
0
2
W
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Team Liquid
Natus Vincere
28
37
40
11
11
33
1
2
P
03.04.2026
RES Unchained - A Blast Dota Slam VII Qualifier EU
PARIVISION
Natus Vincere
20
7
30
17
–
–
2
0
W
02.04.2026
RES Unchained - A Blast Dota Slam VII Qualifier EU
L1ga Team
Natus Vincere
11
30
34
11
9
23
1
2
P
11.03.2026
PGL Wallachia 2026 Season 7
BB Team
Natus Vincere
28
2
28
5
–
–
2
0
P
10.03.2026
PGL Wallachia 2026 Season 7
Heroic
Natus Vincere
20
15
26
22
18
19
2
1
Turniej
Mecz
1
2
3
4
Rezultat
W
26.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Aurora
42
19
28
4
41
20
–
–
3
0
W
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Aurora
BB Team
29
49
41
18
9
36
–
–
1
2
W
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
–
–
1
2
W
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
–
–
0
2
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Team Falcons
24
19
37
17
38
9
–
–
2
1
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
–
–
0
2
W
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
–
–
2
0
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
L1ga Team
BB Team
22
16
24
34
16
34
5
33
1
3
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
BB Team
Nemiga Gaming
52
54
31
4
44
21
–
–
2
1
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Power Rangers
BB Team
19
33
30
34
–
–
–
–
0
2
Natus Vincere
30
map
BB Team
38:10
Średni czas mapy
43:53
19.97
Średnia liczba zabójstw
32.73
53%
Pierwsza Krew
57%
50%
Pierwszy Roshan
83%
57%
Pierwsza wieża
70%
57%
Pierwsze 5 zabójstw
67%
47%
Pierwsze 10 zabójstw
73%
43%
Pierwsze 15 zabójstw
87%
Natus Vincere
BB Team
10%
wygranych
- 1 wygrana
- 1 remis
- 8 przegranych
10
ostatnich meczy
- 8 wygranych
- 1 remis
- 1 przegrana
80%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
11.03.2026
PGL Wallachia 2026 Season 7
BB Team
Natus Vincere
28
2
28
5
–
–
2
0
16.11.2025
PGL Wallachia 2025 Season 6
BB Team
Natus Vincere
23
13
32
20
–
–
2
0
18.10.2025
SLAM IV
BB Team
Natus Vincere
36
6
–
–
–
–
1
0
05.09.2025
The International 2025
Natus Vincere
BB Team
8
32
19
35
–
–
0
2
28.06.2025
PGL Wallachia 2025 Season 5
Natus Vincere
BB Team
17
31
16
41
–
–
0
2
24.06.2025
PGL Wallachia 2025 Season 5
Natus Vincere
BB Team
40
31
39
28
34
12
2
1
20.05.2024
DreamLeague Season 23 powered by Intel
BB Team
Natus Vincere
23
11
32
22
–
–
2
0
17.11.2023
ESL One Kuala Lumpur Qualifiers powered by Intel
BB Team
Natus Vincere
33
11
–
–
–
–
1
0
17.11.2023
ESL One Kuala Lumpur Qualifiers powered by Intel
Natus Vincere
BB Team
22
15
22
33
–
–
1
1
16.03.2023
DPC 2023 EEU Spring Tour Division I - presented by Paragon Events
BB Team
Natus Vincere
26
15
26
5
–
–
2
0
Natus Vincere
19
map
BB Team
17.21
Średnia liczba zabójstw
28.68
37%
Pierwsza Krew
63%
Natus Vincere
BB Team
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
pma
7.69
544
689
19.6K
daze
4.22
299
425
10.6K
Niku
7.15
562
694
19.8K
Riddys
3.52
326
403
10.3K
gotthejuice
7.86
717
813
26.1K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Save-
9.64
365
558
14.2K
gpk~
15.22
645
849
27.0K
Kiritych~
12.43
748
874
30.9K
MieRo
11.70
624
801
25.5K
Kataomi`
4.85
367
516
13.4K
Drużyna
7.69
KDA
9.64
19.6K
NW (wartość netto)
14.2K
544
GPM (złoto na min)
365
689
XPM (XP na min)
558
8.4
CPM (creepy na min)
1.7
440.6
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
385.3
Najlepsi bohaterowie
Underlord
8 map • 62.5% WR
Centaur Warrunner
7 map • 42.9% WR
Mars
7 map • 42.9% WR
pma
Save-
Najlepsi bohaterowie
Shadow Demon
9 map • 44.4% WR
RingMaster
8 map • 62.5% WR
Hoodwink
7 map • 85.7% WR
Natus Vincere
BB Team
Warlock
12 picki • 58.3% WR
Viper
18 bany
Grimstroke
10 picki • 50% WR
Beastmaster
18 bany
Ember Spirit
10 picki • 60% WR
Batrider
13 bany
Disruptor
9 picki • 33.3% WR
Treant Protector
12 bany
Hoodwink
9 picki • 55.6% WR
Huskar
12 bany
vs
Slardar
11 picki • 45.5% WR
Batrider
24 bany
Ember Spirit
10 picki • 80% WR
Puck
15 bany
Windranger
9 picki • 77.8% WR
Largo
14 bany
Tusk
9 picki • 44.4% WR
Treant Protector
14 bany
Shadow Demon
9 picki • 44.4% WR
Shadow Fiend
13 bany