GamerLegion
Team Spirit
40%
wygranych
- 4 wygr.
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 4 przegrane
60%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
P
14.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
Team Liquid
30
53
9
28
–
–
0
2
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
GamerLegion
20
4
37
15
–
–
2
0
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
ex-Heroic
21
37
13
34
–
–
0
2
P
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Heroic
17
31
19
37
–
–
0
2
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Falcons
18
36
21
29
–
–
0
2
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
MOUZ
37
16
36
15
–
–
2
0
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Liquid
26
38
39
18
21
33
1
2
W
14.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Amaru Flame
GamerLegion
10
35
7
37
9
39
0
3
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
GamerLegion
Amaru Flame
30
10
34
5
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
Team Spirit
18
23
39
26
–
–
0
2
P
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
P
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
W
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Team Spirit
38
36
24
22
–
–
0
2
W
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
P
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
W
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
ViCi Gaming
8
30
29
28
26
12
2
1
GamerLegion
30
map
Team Spirit
43:25
Średni czas mapy
45:16
25.70
Średnia liczba zabójstw
23.70
GamerLegion
Team Spirit
50%
wygranych
- 2 wygr.
- 1 remis
- 1 przegrana
4
ostatnie mecze
- 1 wygrana
- 1 remis
- 2 przegrane
25%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
09.04.2026
Premier Series
GamerLegion
Team Spirit
41
12
26
34
40
15
2
1
20.02.2026
DreamLeague Season 28
GamerLegion
Team Spirit
26
2
16
40
–
–
1
1
04.02.2026
BLAST SLAM VI
Team Spirit
GamerLegion
30
6
–
–
–
–
1
0
GamerLegion
8
map
Team Spirit
29.25
Średnia liczba zabójstw
20.13
50%
Pierwsza Krew
50%
62%
Pierwszy Roshan
38%
87%
Pierwsza wieża
13%
87%
Pierwsze 5 zabójstw
13%
75%
Pierwsze 10 zabójstw
25%
75%
Pierwsze 15 zabójstw
25%
62%
Pierwsze 20 zabójstw
38%
GamerLegion
Team Spirit
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Bignum
3.97
327
471
11.6K
Speeed
4.91
375
459
13.3K
Ghost
7.90
697
798
26.4K
Fayde
9.76
553
704
21.2K
RCY
9.22
615
783
24.5K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
rue
4.06
355
490
13.5K
not me
3.77
357
518
12.9K
Yatoro
6.15
747
842
29.2K
Collapse
5.35
585
799
23.9K
Larl
7.04
585
780
23.7K
Drużyna
3.97
KDA
4.06
11.6K
NW (wartość netto)
13.5K
327
GPM (złoto na min)
355
471
XPM (XP na min)
490
1.4
CPM (creepy na min)
2.1
320.3
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
415.6
Najlepsi bohaterowie
Rubick
10 map • 50% WR
Tusk
10 map • 50% WR
Hoodwink
7 map • 42.9% WR
Bignum
rue
Najlepsi bohaterowie
Hoodwink
14 map • 71.4% WR
Lion
7 map • 28.6% WR
Shadow Shaman
7 map • 57.1% WR
GamerLegion
Team Spirit
Storm Spirit
14 picki • 35.7% WR
Puck
18 bany
Tusk
14 picki • 57.1% WR
Batrider
16 bany
Rubick
12 picki • 58.3% WR
Phoenix
12 bany
Beastmaster
11 picki • 45.5% WR
Beastmaster
11 bany
Phoenix
11 picki • 45.5% WR
Huskar
11 bany
vs
Hoodwink
17 picki • 64.7% WR
Shadow Demon
19 bany
Phoenix
12 picki • 50% WR
Phoenix
13 bany
Batrider
12 picki • 66.7% WR
Treant Protector
13 bany
Slardar
10 picki • 40% WR
Tiny
12 bany
Beastmaster
10 picki • 60% WR
Huskar
12 bany