Virtus.Pro
Team Liquid
50%
wygranych
- 5 wygranych
- 5 przegranych
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 4 przegrane
60%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ViCi Gaming
35
9
27
13
–
–
2
0
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ex-Heroic
17
21
50
31
–
–
2
0
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Team Falcons
42
40
49
56
17
27
1
2
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
MOUZ
Virtus.Pro
19
21
28
6
30
12
2
1
P
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Heroic
Virtus.Pro
34
19
30
12
–
–
2
0
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Tundra Esports
Virtus.Pro
5
29
28
21
33
30
1
2
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
2
0
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
MOUZ
Virtus.Pro
18
21
34
17
37
34
1
2
W
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Zero Tenacity
Virtus.Pro
15
27
16
39
–
–
0
2
P
06.04.2026
Premier Series
Nigma Galaxy
Virtus.Pro
44
20
38
17
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
GamerLegion
Team Liquid
30
53
9
28
–
–
0
2
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Aurora
Team Liquid
26
12
15
44
17
34
1
2
P
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
44
23
13
38
52
32
2
1
W
25.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
South America Rejects
32
8
35
43
–
–
2
0
P
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
34
11
10
27
17
42
1
2
W
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Liquid
25
42
13
33
–
–
0
2
W
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
Heroic
30
8
48
18
–
–
2
0
W
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
ViCi Gaming
37
40
29
13
33
8
2
1
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Liquid
BB Team
21
36
11
32
–
–
0
2
Virtus.Pro
30
map
Team Liquid
42:17
Średni czas mapy
44:01
23.60
Średnia liczba zabójstw
30.90
Virtus.Pro
Team Liquid
100%
wygranych
- 2 wygr.
- 0 przegranych
2
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 2 przegrane
0%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
19.01.2026
ESL One Birmingham 2026 Qualifiers
Virtus.Pro
Team Liquid
5
34
29
11
40
10
2
1
13.12.2025
DreamLeague Season 27
Virtus.Pro
Team Liquid
17
46
39
6
35
12
2
1
Virtus.Pro
6
map
Team Liquid
27.50
Średnia liczba zabójstw
19.83
67%
Pierwsza Krew
33%
67%
Pierwszy Roshan
33%
100%
Pierwsza wieża
0%
50%
Pierwsze 5 zabójstw
50%
67%
Pierwsze 10 zabójstw
33%
67%
Pierwsze 15 zabójstw
33%
67%
Pierwsze 20 zabójstw
33%
Virtus.Pro
Team Liquid
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Hellscream
4.56
342
480
13.0K
Timado
5.15
726
796
28.6K
Fly
3.22
366
466
13.4K
Abed
6.66
579
725
22.2K
Saberlight
3.77
538
716
20.6K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
m1CKe
10.70
730
885
29.2K
tOfu
4.53
356
505
13.4K
Ace ♠
8.19
579
792
23.8K
Nisha
8.97
666
880
27.3K
Boxi
4.38
327
512
13.4K
Drużyna
4.56
KDA
10.70
13.0K
NW (wartość netto)
29.2K
342
GPM (złoto na min)
730
480
XPM (XP na min)
885
1.7
CPM (creepy na min)
11.8
337.8
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
748.9
Najlepsi bohaterowie
Rubick
8 map • 37.5% WR
Tusk
8 map • 50% WR
Tiny
7 map • 0% WR
Hellscream
m1CKe
Najlepsi bohaterowie
Windranger
13 map • 69.2% WR
Tiny
8 map • 62.5% WR
Kez
7 map • 71.4% WR
Virtus.Pro
Team Liquid
Jakiro
14 picki • 35.7% WR
Beastmaster
19 bany
Primal Beast
13 picki • 46.2% WR
Viper
18 bany
Muerta
12 picki • 41.7% WR
Largo
12 bany
Phoenix
12 picki • 16.7% WR
Huskar
12 bany
Puck
12 picki • 25% WR
Alchemist
10 bany
vs
Tiny
15 picki • 73.3% WR
Beastmaster
19 bany
Windranger
14 picki • 71.4% WR
Puck
13 bany
Hoodwink
13 picki • 69.2% WR
Ursa
12 bany
Queen of Pain
10 picki • 50% WR
Shadow Demon
11 bany
Storm Spirit
10 picki • 70% WR
Batrider
11 bany