Virtus.Pro
Team Spirit
50%
wygranych
- 5 wygranych
- 5 przegranych
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 4 przegrane
60%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ViCi Gaming
35
9
27
13
–
–
2
0
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
ex-Heroic
17
21
50
31
–
–
2
0
P
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Virtus.Pro
Team Falcons
42
40
49
56
17
27
1
2
P
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
MOUZ
Virtus.Pro
19
21
28
6
30
12
2
1
P
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Heroic
Virtus.Pro
34
19
30
12
–
–
2
0
W
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Tundra Esports
Virtus.Pro
5
29
28
21
33
30
1
2
P
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
BB Team
Virtus.Pro
36
15
26
13
–
–
2
0
W
13.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
MOUZ
Virtus.Pro
18
21
34
17
37
34
1
2
W
12.04.2026
DreamLeague Season 29 Qualifiers
Zero Tenacity
Virtus.Pro
15
27
16
39
–
–
0
2
P
06.04.2026
Premier Series
Nigma Galaxy
Virtus.Pro
44
20
38
17
–
–
2
0
Turniej
Mecz
1
2
3
Rezultat
W
14.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Spirit
Aurora
40
14
33
18
–
–
2
0
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
Team Liquid
Team Spirit
37
30
44
23
16
40
1
2
W
13.05.2026
DreamLeague Season 29
ViCi Gaming
Team Spirit
18
23
39
26
–
–
0
2
P
24.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Falcons
Team Spirit
42
14
47
28
–
–
2
0
P
23.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
BB Team
5
32
4
26
–
–
0
2
W
22.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Xtreme Gaming
Team Spirit
38
36
24
22
–
–
0
2
W
21.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Natus Vincere
8
31
30
20
38
6
2
1
P
20.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
GamerLegion
Team Spirit
42
16
37
12
–
–
2
0
P
19.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
Team Falcons
41
16
12
38
27
27
1
2
W
18.04.2026
PGL Wallachia 2026 Season 8
Team Spirit
ViCi Gaming
8
30
29
28
26
12
2
1
Virtus.Pro
30
map
Team Spirit
42:17
Średni czas mapy
45:16
23.60
Średnia liczba zabójstw
23.70
Virtus.Pro
Team Spirit
0%
wygranych
- 0 wygranych
- 1 przegrana
1
ostatni mecz
- 1 wygrana
- 0 przegranych
100%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
24.03.2026
ESL One Birmingham 2026
Team Spirit
Virtus.Pro
38
17
31
5
2
0
Virtus.Pro
2
map
Team Spirit
11.00
Średnia liczba zabójstw
34.50
50%
Pierwsza Krew
50%
0%
Pierwszy Roshan
100%
0%
Pierwsza wieża
100%
50%
Pierwsze 5 zabójstw
50%
0%
Pierwsze 10 zabójstw
100%
0%
Pierwsze 15 zabójstw
100%
0%
Pierwsze 20 zabójstw
100%
Virtus.Pro
Team Spirit
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
Hellscream
4.56
342
480
13.0K
Timado
5.15
726
796
28.6K
Fly
3.22
366
466
13.4K
Abed
6.66
579
725
22.2K
Saberlight
3.77
538
716
20.6K
Gracz
KDA
GPM
XPM
NW
rue
4.06
355
490
13.5K
not me
3.77
357
518
12.9K
Yatoro
6.15
747
842
29.2K
Collapse
5.35
585
799
23.9K
Larl
7.04
585
780
23.7K
Drużyna
4.56
KDA
4.06
13.0K
NW (wartość netto)
13.5K
342
GPM (złoto na min)
355
480
XPM (XP na min)
490
1.7
CPM (creepy na min)
2.1
337.8
HD (obrażenia zadane bohaterom na min)
415.6
Najlepsi bohaterowie
Rubick
8 map • 37.5% WR
Tusk
8 map • 50% WR
Tiny
7 map • 0% WR
Hellscream
rue
Najlepsi bohaterowie
Hoodwink
14 map • 71.4% WR
Lion
7 map • 28.6% WR
Shadow Shaman
7 map • 57.1% WR
Virtus.Pro
Team Spirit
Jakiro
14 picki • 35.7% WR
Beastmaster
19 bany
Primal Beast
13 picki • 46.2% WR
Viper
18 bany
Muerta
12 picki • 41.7% WR
Largo
12 bany
Phoenix
12 picki • 16.7% WR
Huskar
12 bany
Puck
12 picki • 25% WR
Alchemist
10 bany
vs
Hoodwink
17 picki • 64.7% WR
Shadow Demon
19 bany
Phoenix
12 picki • 50% WR
Phoenix
13 bany
Batrider
12 picki • 66.7% WR
Treant Protector
13 bany
Slardar
10 picki • 40% WR
Tiny
12 bany
Beastmaster
10 picki • 60% WR
Huskar
12 bany