Santarem
Varzim
10%
wygranych
- 1 wygrana
- 3 remisy
- 6 przegranych
10
ostatnich meczy
- 2 wygr.
- 1 remis
- 7 przegranych
20%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
P
10.05.2026
Liga Portugal 3
Amarante
Santarem
0
0
1
0
1
0
R
02.05.2026
Liga Portugal 3
OS Belenenses
Santarem
1
1
0
0
1
1
R
26.04.2026
Liga Portugal 3
Santarem
Academica Coimbra
0
1
1
0
1
1
R
19.04.2026
Liga Portugal 3
Vitoria Guimaraes 2
Santarem
0
1
1
0
1
1
P
11.04.2026
Liga Portugal 3
Santarem
Trofense
0
0
0
1
0
1
P
03.04.2026
Liga Portugal 3
Mafra
Santarem
1
0
1
1
2
1
P
21.03.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Santarem
0
0
1
0
1
0
P
14.03.2026
Liga Portugal 3
Santarem
Amarante
1
0
0
2
1
2
P
08.03.2026
Liga Portugal 3
Santarem
OS Belenenses
0
1
0
1
0
2
W
04.03.2026
Liga Portugal 3
Santarem
Mafra
2
1
1
0
3
1
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
P
10.05.2026
Liga Portugal 3
Varzim
OS Belenenses
0
1
1
1
1
2
P
03.05.2026
Liga Portugal 3
Academica Coimbra
Varzim
0
0
1
0
1
0
R
25.04.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Vitoria Guimaraes 2
1
1
1
1
2
2
W
18.04.2026
Liga Portugal 3
Trofense
Varzim
0
0
0
1
0
1
P
11.04.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Mafra
0
2
0
0
0
2
P
04.04.2026
Liga Portugal 3
Amarante
Varzim
1
0
0
0
1
0
W
21.03.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Santarem
0
0
1
0
1
0
P
14.03.2026
Liga Portugal 3
OS Belenenses
Varzim
2
1
1
1
3
2
P
07.03.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Academica Coimbra
0
0
0
1
0
1
P
28.02.2026
Liga Portugal 3
Vitoria Guimaraes 2
Varzim
2
0
1
0
3
0
Santarem
Varzim
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
8
Suma goli
7
13
Stracone
15
Santarem
Varzim
0%
wygranych
- 0 wygranych
- 0 remisów
- 1 przegrana
1
ostatni mecz
- 1 wygrana
- 0 remisów
- 0 przegranych
100%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
21.03.2026
Liga Portugal 3
Varzim
Santarem
0
0
1
0
1
0
Santarem
Wszystkie turnieje
1
Mecz
Varzim
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
0
Suma goli
1
Faza grupowa
Eliminacje o promocję
Faza grupowa
Eliminacje o promocję
Group A
1
Vitoria Guimaraes 2
18
8
5
5
20-16
4
29
W
W
P
W
P
2
Amarante
18
8
5
5
19-17
2
29
R
R
W
W
W
3
Trofense
18
7
7
4
23-15
8
28
R
P
W
P
W
4
Varzim
18
7
7
4
26-17
9
28
W
W
W
P
P
5
Paredes
18
6
9
3
22-12
10
27
W
R
W
W
W
6
Braga 2
18
6
7
5
16-17
-1
25
R
R
P
W
W
7
Fafe
18
6
6
6
23-21
2
24
R
P
W
W
P
8
Marco 09
18
4
7
7
15-22
-7
19
P
W
P
P
W
9
Sao Joao de Ver
18
2
8
8
11-26
-15
14
P
R
P
P
P
10
Sanjoanense
18
2
7
9
20-32
-12
13
P
P
P
P
P
Runda o awans
Runda o utrzymanie
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
25.01.2026 18:00
Group A
Sanjoanense
Vitoria Guimaraes 2
1
2
1
1
2
3
25.01.2026 18:00
Group A
Fafe
Braga 2
1
0
1
2
2
2
25.01.2026 18:00
Group A
Sao Joao de Ver
Paredes
1
2
0
0
1
2
25.01.2026 18:00
Group A
Amarante
Trofense
0
1
1
0
1
1
25.01.2026 18:00
Group A
Marco 09
Varzim
1
2
0
1
1
3
18.01.2026 18:00
Group A
Paredes
Amarante
0
0
0
0
0
0
18.01.2026 18:00
Group A
Trofense
Marco 09
0
0
0
1
0
1
18.01.2026 18:00
Group A
Vitoria Guimaraes 2
Fafe
0
0
1
0
1
0
17.01.2026 22:00
Group A
Varzim
Sanjoanense
1
0
1
0
2
0
17.01.2026 18:00
Group A
Braga 2
Sao Joao de Ver
0
0
0
0
0
0
11.01.2026 20:30
Group A
Marco 09
Paredes
0
2
0
1
0
3
11.01.2026 18:00
Group A
Amarante
Braga 2
0
0
1
0
1
0
11.01.2026 18:00
Group A
Vitoria Guimaraes 2
Varzim
0
1
1
1
1
2
10.01.2026 18:00
Group A
Sanjoanense
Trofense
1
2
1
2
2
4
10.01.2026 18:00
Group A
Sao Joao de Ver
Fafe
0
2
0
2
0
4
04.01.2026 20:30
Group A
Paredes
Sanjoanense
2
0
1
0
3
0
04.01.2026 18:00
Group A
Fafe
Varzim
1
0
0
0
1
0
04.01.2026 18:00
Group A
Sao Joao de Ver
Amarante
0
1
0
0
0
1
04.01.2026 14:00
Group A
Braga 2
Marco 09
1
1
1
0
2
1
04.01.2026 14:00
Group A
Trofense
Vitoria Guimaraes 2
0
1
0
0
0
1