Celoricense
Tirsense
50
%
wygranych
- 5 wygranych
- 4 remisy
- 1 przegrana
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 3 remisy
- 1 przegrana
60
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
30.08.2026
Taca de Portugal
Celoricense
Pevidem
1
0
0
0
1
0
W
23.08.2026
Campeonato de Portugal
Maria da Fonte
Celoricense
0
0
0
1
0
1
R
16.08.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Montalegre
0
0
0
0
0
0
W
18.04.2026
Campeonato de Portugal
Camacha
Celoricense
0
1
1
1
1
2
R
12.04.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Machico
0
0
0
0
0
0
W
04.04.2026
Campeonato de Portugal
Brito
Celoricense
0
1
0
0
0
1
R
22.03.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
San Martinho
0
0
0
0
0
0
P
15.03.2026
Campeonato de Portugal
Vianense
Celoricense
1
0
2
0
3
0
R
08.03.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Tirsense
0
0
0
0
0
0
W
01.03.2026
Campeonato de Portugal
Chaves B
Celoricense
1
2
0
0
1
2
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
23.08.2026
Campeonato de Portugal
Tirsense
Vinhais
2
0
1
0
3
0
W
16.08.2026
Campeonato de Portugal
Rebordosa
Tirsense
0
0
0
1
0
1
P
29.07.2026
Club Friendly Games
Tirsense
Varzim
0
0
0
1
0
1
R
18.04.2026
Campeonato de Portugal
Tirsense
Chaves B
1
0
0
1
1
1
R
12.04.2026
Campeonato de Portugal
Limianos
Tirsense
0
0
0
0
0
0
W
04.04.2026
Campeonato de Portugal
Tirsense
Desportivo Moncao
0
0
1
0
1
0
W
22.03.2026
Campeonato de Portugal
Mirandela
Tirsense
0
0
0
1
0
1
W
15.03.2026
Campeonato de Portugal
Tirsense
Ribeira Brava
1
0
1
0
2
0
R
08.03.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Tirsense
0
0
0
0
0
0
W
01.03.2026
Campeonato de Portugal
Tirsense
Vilaverdense
0
0
1
0
1
0
Celoricense
Tirsense
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
7
Suma goli
10
5
Stracone
2
Celoricense
Tirsense
0
%
wygranych
- 0 wygranych
- 2 remisy
- 0 przegranych
2
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 2 remisy
- 0 przegranych
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
08.03.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Tirsense
0
0
0
0
0
0
02.11.2025
Campeonato de Portugal
Tirsense
Celoricense
0
0
0
0
0
0
Celoricense
Wszystkie turnieje
2
Mecze
Tirsense
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
0
Suma goli
0
Group A
1
Tirsense
2
2
0
0
4-0
4
6
W
W
2
Montalegre
3
1
2
0
4-2
2
5
R
W
R
3
Braga 2
3
1
2
0
4-3
1
5
R
R
W
4
Limianos
2
1
1
0
4-2
2
4
R
W
5
Vila Mea
2
1
1
0
3-2
1
4
R
W
6
Braganca
2
1
1
0
3-2
1
4
R
W
7
Celoricense
2
1
1
0
1-0
1
4
W
R
8
Ponte da Barca
2
1
0
1
2-2
0
3
W
P
9
Maria da Fonte
2
1
0
1
1-1
0
3
P
W
10
Chaves B
2
1
0
1
2-3
-1
3
W
P
11
Maia Lidador
2
0
0
2
1-3
-2
0
P
P
12
Rebordosa
2
0
0
2
0-2
-2
0
P
P
13
Brito
2
0
0
2
2-5
-3
0
P
P
14
Vinhais
2
0
0
2
0-4
-4
0
P
P
Runda o awans
Faza pucharowa o utrzymanie
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
05.09.2026 18:00
Group A
Braga 2
Montalegre
0
0
2
2
2
2
23.08.2026 19:00
Group A
Vila Mea
Limianos
0
1
1
0
1
1
23.08.2026 19:00
Group A
Montalegre
Brito
1
0
1
0
2
0
23.08.2026 19:00
Group A
Tirsense
Vinhais
2
0
1
0
3
0
23.08.2026 19:00
Group A
Braganca
Braga 2
0
0
0
0
0
0
23.08.2026 19:00
Group A
Chaves B
Rebordosa
1
0
0
0
1
0
23.08.2026 19:00
Group A
Maria da Fonte
Celoricense
0
0
0
1
0
1
23.08.2026 19:00
Group A
Maia Lidador
Ponte da Barca
0
1
0
0
0
1
16.08.2026 19:00
Group A
Celoricense
Montalegre
0
0
0
0
0
0
16.08.2026 19:00
Group A
Brito
Braganca
0
0
2
3
2
3
16.08.2026 19:00
Group A
Limianos
Chaves B
0
0
3
1
3
1
16.08.2026 19:00
Group A
Vinhais
Maria da Fonte
0
0
0
1
0
1
16.08.2026 19:00
Group A
Rebordosa
Tirsense
0
0
0
1
0
1
16.08.2026 19:00
Group A
Ponte da Barca
Vila Mea
0
0
1
2
1
2
16.08.2026 13:00
Group A
Braga 2
Maia Lidador
0
0
2
1
2
1
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
06.09.2026 19:00
Group A
Maia Lidador
Braganca
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Brito
Maria da Fonte
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Vinhais
Chaves B
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Rebordosa
Vila Mea
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Ponte da Barca
Limianos
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Celoricense
Tirsense
–
–
–
–
–
–