FC Elva
Nomme Kalju 2
70
%
wygranych
- 7 wygranych
- 2 remisy
- 1 przegrana
10
ostatnich meczy
- 1 wygrana
- 2 remisy
- 7 przegranych
10
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
30.08.2026
Esiliiga
Nomme United 2
FC Elva
0
1
0
0
0
1
R
24.08.2026
Esiliiga
FC Elva
Flora 2 Tallinn
0
0
0
0
0
0
W
20.08.2026
Esiliiga
FC Elva
Maardu Linnameeskond
0
0
1
0
1
0
P
15.08.2026
Esiliiga
Tallinna Kalev
FC Elva
1
0
0
0
1
0
W
12.08.2026
Cup
FC Elva
Joker Raasiku
0
0
3
0
3
0
W
08.08.2026
Esiliiga
FC Elva
Tartu Welco
2
0
0
1
2
1
R
01.08.2026
Esiliiga
Levadia Tallinn 2
FC Elva
0
0
2
2
2
2
W
22.07.2026
Cup
Laanemaa Haapsalu
FC Elva
0
2
0
4
0
6
W
16.07.2026
Esiliiga
Viimsi
FC Elva
0
2
1
1
1
3
W
11.07.2026
Esiliiga
Tallinn
FC Elva
0
2
0
1
0
3
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
29.08.2026
Esiliiga
Tallinn
Nomme Kalju 2
0
1
0
1
0
2
P
23.08.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
Tartu Welco
2
1
0
3
2
4
P
20.08.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
Tallinna Kalev
0
1
0
2
0
3
P
17.08.2026
Esiliiga
Nomme United 2
Nomme Kalju 2
0
0
2
0
2
0
P
10.08.2026
Esiliiga
Flora 2 Tallinn
Nomme Kalju 2
3
0
0
0
3
0
P
01.08.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
Maardu Linnameeskond
1
1
0
3
1
4
P
25.07.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
Flora 2 Tallinn
0
2
0
3
0
5
P
18.07.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
Levadia Tallinn 2
0
1
0
1
0
2
R
11.07.2026
Esiliiga
Viimsi
Nomme Kalju 2
2
2
0
0
2
2
R
05.07.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
FC Elva
2
0
0
2
2
2
FC Elva
Nomme Kalju 2
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
21
Suma goli
9
5
Stracone
27
FC Elva
Nomme Kalju 2
33
%
wygranych
- 2 wygr.
- 2 remisy
- 2 przegrane
6
ostatnich meczy
- 2 wygr.
- 2 remisy
- 2 przegrane
33
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
05.07.2026
Esiliiga
Nomme Kalju 2
FC Elva
2
0
0
2
2
2
02.05.2026
Esiliiga
FC Elva
Nomme Kalju 2
1
3
1
1
2
4
04.10.2025
Esiliiga
FC Elva
Nomme Kalju 2
0
0
0
1
0
1
30.08.2025
Esiliiga
Nomme Kalju 2
FC Elva
0
0
1
1
1
1
11.05.2025
Esiliiga
FC Elva
Nomme Kalju 2
0
1
2
0
2
1
08.03.2025
Esiliiga
Nomme Kalju 2
FC Elva
0
1
0
1
0
2
FC Elva
Wszystkie turnieje
6
Meczy
Nomme Kalju 2
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
9
Suma goli
9
1
Tartu Welco
27
17
4
6
76-39
37
55
R
P
W
W
W
2
Viimsi
27
14
5
8
51-28
23
47
P
W
W
P
W
3
Flora 2 Tallinn
27
13
5
9
64-48
16
44
P
W
R
W
P
4
FC Elva
26
12
5
9
43-37
6
41
W
R
W
P
W
5
Maardu Linnameeskond
27
12
5
10
45-55
-10
41
W
W
W
P
W
6
Levadia Tallinn 2
27
12
1
14
55-54
1
37
W
P
W
P
P
7
Tallinna Kalev
27
10
6
11
49-51
-2
36
R
P
P
W
W
8
Tallinn
27
7
7
13
33-57
-24
28
W
P
P
R
P
9
Nomme United 2
27
7
6
14
44-59
-15
27
P
P
P
R
W
10
Nomme Kalju 2
26
6
4
16
35-67
-32
22
W
P
P
P
P
Awans
Mecze o awans
Faza pucharowa o utrzymanie
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
06.09.2026 12:30
Maardu Linnameeskond
Nomme United 2
2
0
0
1
2
1
05.09.2026 15:00
Tallinna Kalev
Tartu Welco
0
1
1
0
1
1
04.09.2026 18:00
Levadia Tallinn 2
Flora 2 Tallinn
2
2
4
0
6
2
03.09.2026 19:00
Viimsi
Tallinn
1
0
0
2
1
2
30.08.2026 15:00
Nomme United 2
FC Elva
0
1
0
0
0
1
29.08.2026 19:00
Tartu Welco
Viimsi
0
2
1
1
1
3
29.08.2026 12:30
Tallinn
Nomme Kalju 2
0
1
0
1
0
2
29.08.2026 12:30
Flora 2 Tallinn
Tallinna Kalev
3
0
2
0
5
0
29.08.2026 12:30
Maardu Linnameeskond
Levadia Tallinn 2
2
2
2
0
4
2
24.08.2026 19:00
Viimsi
Nomme United 2
0
0
4
1
4
1
24.08.2026 19:00
Tallinna Kalev
Maardu Linnameeskond
0
2
1
1
1
3
24.08.2026 18:30
FC Elva
Flora 2 Tallinn
0
0
0
0
0
0
23.08.2026 15:00
Nomme Kalju 2
Tartu Welco
2
1
0
3
2
4
23.08.2026 13:00
Levadia Tallinn 2
Tallinn
1
1
1
0
2
1
21.08.2026 18:30
Flora 2 Tallinn
Viimsi
0
0
2
1
2
1
20.08.2026 15:00
Tartu Welco
Levadia Tallinn 2
2
1
2
1
4
2
20.08.2026 15:00
Nomme Kalju 2
Tallinna Kalev
0
1
0
2
0
3
20.08.2026 15:00
Tallinn
Nomme United 2
1
1
0
0
1
1
20.08.2026 12:30
FC Elva
Maardu Linnameeskond
0
0
1
0
1
0
17.08.2026 19:00
Nomme United 2
Nomme Kalju 2
0
0
2
0
2
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
06.09.2026 17:00
FC Elva
Nomme Kalju 2
–
–
–
–
–
–