Vianense
Pacos Ferreira
50
%
wygranych
- 5 wygranych
- 1 remis
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 2 wygr.
- 2 remisy
- 6 przegranych
20
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
30.08.2026
Taca de Portugal
Vianense
Minas de Argozelo
2
0
6
0
8
0
P
23.08.2026
Liga Portugal 3
Marco 09
Vianense
0
0
2
0
2
0
W
15.08.2026
Liga Portugal 3
Vianense
Trofense
1
0
1
0
2
0
R
09.08.2026
Liga Portugal 3
Fafe
Vianense
0
0
0
0
0
0
W
31.05.2026
Campeonato de Portugal
Vianense
Rebordosa
0
0
2
0
2
0
P
23.05.2026
Campeonato de Portugal
Braganca
Vianense
0
0
1
0
1
0
P
17.05.2026
Campeonato de Portugal
Vianense
Leca
0
0
3
4
3
4
W
10.05.2026
Campeonato de Portugal
Rebordosa
Vianense
0
0
0
3
0
3
W
03.05.2026
Campeonato de Portugal
Vianense
Braganca
0
0
1
0
1
0
P
26.04.2026
Campeonato de Portugal
Leca
Vianense
0
2
4
0
4
2
Turniej
Mecz
1
2
CZAS REG.
DOG
Rezultat
P
29.08.2026
Taca de Portugal
Pacos Ferreira
Fafe
0
0
0
0
0
0
0
1
0
DOG
1
P
22.08.2026
Liga Portugal 3
Pacos Ferreira
Varzim
1
2
0
2
1
4
–
–
1
4
P
15.08.2026
Liga Portugal 3
Pacos Ferreira
Paredes
0
0
0
1
0
1
–
–
0
1
P
09.08.2026
Liga Portugal 3
Marco 09
Pacos Ferreira
1
0
1
1
2
1
–
–
2
1
W
17.05.2026
Liga Portugal 2
Pacos Ferreira
Penafiel
0
0
2
1
2
1
–
–
2
1
R
09.05.2026
Liga Portugal 2
Farense
Pacos Ferreira
0
0
1
1
1
1
–
–
1
1
P
03.05.2026
Liga Portugal 2
Pacos Ferreira
Feirense
1
2
0
0
1
2
–
–
1
2
P
26.04.2026
Liga Portugal 2
Lusitania Lourosa
Pacos Ferreira
1
0
1
0
2
0
–
–
2
0
W
18.04.2026
Liga Portugal 2
Pacos Ferreira
Chaves
3
3
1
0
4
3
–
–
4
3
R
10.04.2026
Liga Portugal 2
Felgueiras 1932
Pacos Ferreira
0
0
0
0
0
0
–
–
0
0
Vianense
Pacos Ferreira
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
21
Suma goli
10
11
Stracone
17
Group A
1
Varzim
3
3
0
0
7-2
5
9
W
W
W
2
Marco 09
3
2
0
1
5-3
2
6
W
P
W
2
Paredes
3
2
0
1
5-3
2
6
P
W
W
4
Fafe
3
1
2
0
4-2
2
5
R
W
R
5
Vitoria Guimaraes 2
3
1
1
1
4-4
0
4
R
W
P
6
Vianense
3
1
1
1
2-2
0
4
P
W
R
7
Leca
3
1
1
1
3-4
-1
4
W
P
R
8
Trofense
3
1
0
2
1-3
-2
3
W
P
P
9
Sao Joao de Ver
3
0
1
2
2-5
-3
1
P
P
R
10
Pacos Ferreira
3
0
0
3
2-7
-5
0
P
P
P
Runda o awans
Runda o utrzymanie
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
23.08.2026 19:00
Group A
Marco 09
Vianense
0
0
2
0
2
0
23.08.2026 13:00
Group A
Paredes
Leca
1
2
0
0
1
2
22.08.2026 22:30
Group A
Pacos Ferreira
Varzim
1
2
0
2
1
4
22.08.2026 19:00
Group A
Trofense
Sao Joao de Ver
0
0
1
0
1
0
21.08.2026 22:30
Group A
Fafe
Vitoria Guimaraes 2
1
1
0
0
1
1
16.08.2026 22:00
Group A
Varzim
Marco 09
2
0
0
1
2
1
16.08.2026 19:00
Group A
Sao Joao de Ver
Fafe
0
1
1
2
1
3
15.08.2026 19:30
Group A
Vianense
Trofense
1
0
1
0
2
0
15.08.2026 19:30
Group A
Pacos Ferreira
Paredes
0
0
0
1
0
1
15.08.2026 19:00
Group A
Vitoria Guimaraes 2
Leca
0
0
2
0
2
0
09.08.2026 19:30
Group A
Leca
Sao Joao de Ver
0
1
1
0
1
1
09.08.2026 19:00
Group A
Trofense
Varzim
0
1
0
0
0
1
09.08.2026 19:00
Group A
Fafe
Vianense
0
0
0
0
0
0
09.08.2026 13:00
Group A
Marco 09
Pacos Ferreira
1
0
1
1
2
1
07.08.2026 22:00
Group A
Paredes
Vitoria Guimaraes 2
2
0
1
1
3
1
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
05.09.2026 16:00
Group A
Vianense
Pacos Ferreira
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 19:00
Group A
Vitoria Guimaraes 2
Trofense
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 20:30
Group A
Varzim
Paredes
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 13:00
Group A
Leca
Fafe
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group A
Sao Joao de Ver
Marco 09
–
–
–
–
–
–