Viitorul Cluj
Bihorul Beius
30
%
wygranych
- 3 wygr.
- 3 remisy
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 7 wygranych
- 2 remisy
- 1 przegrana
70
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
P
28.08.2026
Liga 3
Lotus Baile Felix
Viitorul Cluj
0
0
2
1
2
1
P
05.08.2026
Romania Cup
Viitorul Cluj
Zalau
1
2
0
4
1
6
W
29.07.2026
Romania Cup
Unirea Dej
Viitorul Cluj
0
1
1
1
1
2
P
08.05.2026
Liga 3
Lotus Baile Felix
Viitorul Cluj
0
0
3
0
3
0
R
01.05.2026
Liga 3
Viitorul Cluj
CSM Sighetu Marmatiei
0
0
1
1
1
1
W
25.04.2026
Liga 3
Crisul Santandrei
Viitorul Cluj
–
–
–
–
2
4
W
17.04.2026
Liga 3
Viitorul Cluj
Olimpia MCM Satu Mare
–
–
–
–
2
0
P
10.04.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Viitorul Cluj
–
–
–
–
3
0
R
03.04.2026
Liga 3
Viitorul Cluj
Unirea Dej
–
–
–
–
0
0
R
28.03.2026
Liga 3
Sanatatea Cluj
Viitorul Cluj
–
–
–
–
0
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
29.08.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Unirea Dej
0
0
2
0
2
0
P
29.07.2026
Romania Cup
Bihorul Beius
Lotus Baile Felix
0
0
0
1
0
1
W
15.05.2026
Liga 3
Bihorul Beius
CSM Sighetu Marmatiei
0
0
2
1
2
1
W
08.05.2026
Liga 3
Crisul Santandrei
Bihorul Beius
0
0
0
1
0
1
W
02.05.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Olimpia MCM Satu Mare
0
0
2
1
2
1
W
17.04.2026
Liga 3
Unirea Dej
Bihorul Beius
–
–
–
–
0
1
W
10.04.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Viitorul Cluj
–
–
–
–
3
0
R
03.04.2026
Liga 3
Lotus Baile Felix
Bihorul Beius
–
–
–
–
2
2
R
28.03.2026
Liga 3
Lotus Baile Felix
Bihorul Beius
–
–
–
–
1
1
W
21.03.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Ariesul Turda
–
–
–
–
3
0
Viitorul Cluj
Bihorul Beius
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
11
Suma goli
17
18
Stracone
6
Viitorul Cluj
Bihorul Beius
0
%
wygranych
- 0 wygranych
- 1 remis
- 2 przegrane
3
ostatnie mecze
- 2 wygr.
- 1 remis
- 0 przegranych
66
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
10.04.2026
Liga 3
Bihorul Beius
Viitorul Cluj
–
–
–
–
3
0
22.11.2025
Liga 3
Bihorul Beius
Viitorul Cluj
–
–
–
–
2
2
12.09.2025
Liga 3
Viitorul Cluj
Bihorul Beius
–
–
–
–
0
1
Viitorul Cluj
Wszystkie turnieje
3
Mecze
Bihorul Beius
Wszystkie turnieje
Mecz
Mecz
2
Suma goli
6
Group 8
1
Sanatatea Cluj
1
1
0
0
5-0
5
3
W
2
Crisul Santandrei
1
1
0
0
3-0
3
3
W
3
Bihorul Beius
1
1
0
0
2-0
2
3
W
4
Lotus Baile Felix
1
1
0
0
2-1
1
3
W
4
Minaur Baia Mare
1
1
0
0
2-1
1
3
W
6
Academica Recea
1
1
0
0
1-0
1
3
W
7
Viitorul Cluj
1
0
0
1
1-2
-1
0
P
7
CSM Sighetu Marmatiei
1
0
0
1
1-2
-1
0
P
9
Zalau
1
0
0
1
0-1
-1
0
P
10
Unirea Dej
1
0
0
1
0-2
-2
0
P
11
Unirea Tasnad
1
0
0
1
0-3
-3
0
P
12
ACS Academica Transilvania Tg-Mures
1
0
0
1
0-5
-5
0
P
Runda o awans
Runda o utrzymanie
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
29.08.2026 18:00
Group 8
CSM Sighetu Marmatiei
Minaur Baia Mare
1
1
0
1
1
2
29.08.2026 18:00
Group 8
Crisul Santandrei
Unirea Tasnad
0
0
3
0
3
0
29.08.2026 18:00
Group 8
Zalau
Academica Recea
0
1
0
0
0
1
29.08.2026 18:00
Group 8
Bihorul Beius
Unirea Dej
0
0
2
0
2
0
28.08.2026 18:00
Group 8
Sanatatea Cluj
ACS Academica Transilvania Tg-Mures
0
0
5
0
5
0
28.08.2026 18:00
Group 8
Lotus Baile Felix
Viitorul Cluj
0
0
2
1
2
1
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
04.09.2026 17:00
Group 8
Unirea Dej
Zalau
–
–
–
–
–
–
04.09.2026 17:00
Group 8
Viitorul Cluj
Bihorul Beius
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 17:00
Group 8
Minaur Baia Mare
Academica Recea
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 17:00
Group 8
Unirea Tasnad
Sanatatea Cluj
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 17:00
Group 8
ACS Academica Transilvania Tg-Mures
Lotus Baile Felix
–
–
–
–
–
–
05.09.2026 17:00
Group 8
CSM Sighetu Marmatiei
Crisul Santandrei
–
–
–
–
–
–