Salgueiros
Machico
20
%
wygranych
- 2 wygr.
- 4 remisy
- 4 przegrane
10
ostatnich meczy
- 6 wygranych
- 2 remisy
- 2 przegrane
60
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
W
30.08.2026
Taca de Portugal
Salgueiros
Sousense
0
1
2
0
2
1
R
23.08.2026
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Sanjoanense
0
1
1
0
1
1
R
16.08.2026
Campeonato de Portugal
Camacha
Salgueiros
0
0
1
1
1
1
R
18.04.2026
Campeonato de Portugal
Uniao Lamas
Salgueiros
0
0
0
0
0
0
P
12.04.2026
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Alpendorada
0
1
0
1
0
2
P
04.04.2026
Campeonato de Portugal
Cinfaes
Salgueiros
1
0
0
0
1
0
W
22.03.2026
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Florgrade
1
0
1
0
2
0
P
15.03.2026
Campeonato de Portugal
Leca
Salgueiros
2
0
1
1
3
1
R
08.03.2026
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Vila Real
1
1
0
0
1
1
P
01.03.2026
Campeonato de Portugal
Rebordosa
Salgueiros
0
0
1
0
1
0
Turniej
Mecz
1
2
CZAS REG.
DOG
Roz.
Rezultat
P
30.08.2026
Taca de Portugal
Machico
Camacha
0
1
2
1
2
2
0
0
2
4
2
Roz.
2
W
23.08.2026
Campeonato de Portugal
Beira Mar
Machico
0
1
0
1
0
2
–
–
–
–
0
2
R
15.08.2026
Campeonato de Portugal
Machico
Estrela Calheta
0
0
0
0
0
0
–
–
–
–
0
0
W
18.04.2026
Campeonato de Portugal
Machico
Ribeira Brava
0
0
1
0
1
0
–
–
–
–
1
0
R
12.04.2026
Campeonato de Portugal
Celoricense
Machico
0
0
0
0
0
0
–
–
–
–
0
0
W
08.04.2026
Campeonato de Portugal
Machico
Vilaverdense
0
0
1
0
1
0
–
–
–
–
1
0
P
22.03.2026
Campeonato de Portugal
Camacha
Machico
0
0
2
1
2
1
–
–
–
–
2
1
W
15.03.2026
Campeonato de Portugal
Machico
Braganca
1
0
1
0
2
0
–
–
–
–
2
0
W
08.03.2026
Campeonato de Portugal
Machico
Brito
0
0
1
0
1
0
–
–
–
–
1
0
W
01.03.2026
Campeonato de Portugal
San Martinho
Machico
0
2
1
0
1
2
–
–
–
–
1
2
Salgueiros
Machico
Wszystkie turnieje
10
Meczy
Wszystkie turnieje
Mecz
1. połowa
2. połowa
Mecz
1. połowa
2. połowa
8
Suma goli
12
11
Stracone
5
Salgueiros
Machico
75
%
wygranych
- 3 wygr.
- 1 remis
- 0 przegranych
4
ostatnie mecze
- 0 wygranych
- 1 remis
- 3 przegrane
0
%
wygranych
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
09.03.2025
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Machico
–
–
–
–
2
0
10.11.2024
Campeonato de Portugal
Machico
Salgueiros
–
–
1
1
1
1
05.03.2023
Campeonato de Portugal
Salgueiros
Machico
–
–
2
0
2
0
20.11.2022
Campeonato de Portugal
Machico
Salgueiros
–
–
0
2
0
2
Salgueiros
Wszystkie turnieje
4
Mecze
Machico
Wszystkie turnieje
Mecz
2. połowa
Mecz
2. połowa
7
Suma goli
1
Group B
1
Ovarense
2
2
0
0
3-0
3
6
W
W
2
Machico
2
1
1
0
2-0
2
4
W
R
3
Camacha
2
1
1
0
3-2
1
4
W
R
4
Florgrade
2
1
1
0
2-1
1
4
W
R
5
Cinfaes
1
1
0
0
2-0
2
3
W
6
Alpendorada
2
1
0
1
2-2
0
3
P
W
7
Castro Daire
2
1
0
1
1-2
-1
3
W
P
8
Sanjoanense
2
0
2
0
2-2
0
2
R
R
8
Salgueiros
2
0
2
0
2-2
0
2
R
R
10
Estrela Calheta
1
0
1
0
0-0
0
1
R
11
Uniao Lamas
2
0
1
1
1-2
-1
1
P
R
12
Beira Mar
2
0
1
1
1-3
-2
1
P
R
13
Guarda Desportiva
2
0
0
2
0-2
-2
0
P
P
14
Sousense
2
0
0
2
0-3
-3
0
P
P
Runda o awans
Faza pucharowa o utrzymanie
Spadek
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
23.08.2026 19:00
Group B
Ovarense
Uniao Lamas
1
0
0
0
1
0
23.08.2026 19:00
Group B
Salgueiros
Sanjoanense
0
1
1
0
1
1
23.08.2026 19:00
Group B
Florgrade
Guarda Desportiva
1
0
0
0
1
0
23.08.2026 17:00
Group B
Alpendorada
Camacha
1
1
0
1
1
2
23.08.2026 13:00
Group B
Beira Mar
Machico
0
1
0
1
0
2
22.08.2026 19:00
Group B
Sousense
Castro Daire
0
0
0
1
0
1
16.08.2026 19:00
Group B
Castro Daire
Ovarense
0
0
0
2
0
2
16.08.2026 19:00
Group B
Sanjoanense
Beira Mar
0
0
1
1
1
1
16.08.2026 19:00
Group B
Cinfaes
Sousense
0
0
2
0
2
0
16.08.2026 19:00
Group B
Uniao Lamas
Florgrade
0
0
1
1
1
1
16.08.2026 18:00
Group B
Camacha
Salgueiros
0
0
1
1
1
1
16.08.2026 18:00
Group B
Guarda Desportiva
Alpendorada
0
0
0
1
0
1
15.08.2026 13:00
Group B
Machico
Estrela Calheta
0
0
0
0
0
0
Turniej
Mecz
1
2
Rezultat
04.09.2026 13:00
Group B
Salgueiros
Machico
0
0
–
–
0
0
06.09.2026 17:00
Group B
Camacha
Florgrade
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group B
Cinfaes
Beira Mar
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group B
Sanjoanense
Alpendorada
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group B
Uniao Lamas
Guarda Desportiva
–
–
–
–
–
–
06.09.2026 19:00
Group B
Ovarense
Sousense
–
–
–
–
–
–